Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Momentul în care două avioane de luptă, de 67 de milioane de dolari ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că „nu va mai rămâne nimic” din Iran, dacă nu ...
Libertatea
Daca continuam asa, cand o sa avem stadion, nu o sa mai avem echipa...
A fentat mai mult steaua decat dinamo
Vela, populistule...ocupa-te mizerabilule de conditiile de munca ale subordonatilor si lasa traficul de influenta in interesul unui club privat care a fentat procesil de insolventa...respecta legea tovarasul vela!
Bolovane, exact asta iti explicam si eu: "s-au vandut Business and Assets"!!! Ce business & assets a cumparat "Rapidul" asta al tau de la clubul defunct??? Numele si palmaresul??? Mai frati?!?! Ai inteles acum despre ce e vorba???
A terminat Vela toata treaba, cu hotii, infractorii, s-a apucat de dimano
Da ma, ti-a zis tie ciobanul cum sta treaba :))) Din pacate pentru tine si pentru ceilalti becalisti cu ora, realitatea e asta: "The refusal of the CVA forced the administrators to sell the business and assets of Rangers to a new company, operated by Charles Green. The other member clubs of the Scottish Premier League refused to allow the new company to adopt the league membership of the old company. Green then successfully applied for membership of the Scottish Football League. After obtaining the old company's Scottish Football Association (SFA) membership, Rangers (now trading as The Rangers Football Club Ltd) entered the Third Division (the fourth tier of the Scottish football league system) in time for the 2012–13 season. " Deci s-au vandut "the business AND ASSETS" ma, intelegi ideea?
Părerea mea e ca e gargară de campanie electorală. Anul viitor or sa apară alte impedimente si iar se va amana.
Pe bune; daca te tin curelele si bugetul, iti ofer in chirie vila de lux din Cotroceni, str Dr. Lister. In apartamentul din Tineretului locuiesc eu si familia, deci nu e disponibil. Te bagi?
Foarte serios! Dupa ce Glasgow Rangers a fost declarata in faliment si retrogradata in ultima divizie de amatori, a fost CUMPARATA integral de catre un alt patron, pe o alta societate. Ala a cumparat CLUBUL DE FOTBAL, in integritatea lui, asa cum era el, in faliment si in liga a IV-a de amatori... NU marca, NU palmaresul, NU numele; fara licitatii si fara procese in justitie; a cumparat pur si simplu un club de fotbal in faliment (cu tot ce inseamna el: lot de jucatori, baza materiala si sportiva, locul in divizia de amatori, numele, marca, palmaresul, etc)!!! Ideea ca poti cumpara un nume sportiv, o marca sportiva, un palmares sportiv la taraba sau la licitatie, este o idiotenie cat casa; numai in Romania ciumei rosii se poate intampla o asemenea aberatie!!! D-asta fotbalul nostru s-a umplut de clone jalnice! Insa prosti care sa puna botul la asemenea ineptii sunt cu duiumul, ca pentru ei sunt facute si lansate pe piata!!! Capisci?
are dreptate baiatul. palmaresul nu poate fii dat de la un om la altul. este ca si cum federer ar fii castigat sute de trofee si peste 50 de ani ar veni cineva si ar cumpara palamresul lui federe si ar spune ca el a castigat acele trofee. dar de fapt,tot federer aka Steaua din liga 1 a castigat trofeele respective. si cum zice el,avem peste 6 mii de ani de civilizatie dar in nicio tara nu s-a dat o asemenea decizie in privinta unei echipe ca si in cazul Steaua in decembrie 2014. total aberanta. impotriva oricarei cutume constituionale si legale. efectiv in primele 2 instante judecatorii au ras cand au vazut ce cere talpan si nu exagerez,poti citi motivarea.dar la iccj cand a intervenit dumbrava peste infractoarea livia stacniu s-a intamplat nenorocirea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.