Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Momentul în care pușcașii marini americani au urcat la bordul unui ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Gabi Giurgiu a negat interesul pentru cei doi, si a declarat exista o lista interna de jucatori pe care doreste sa ii transfere/legitimeze. Ce are de spus GSP despre asta? si de ce cei din GSP nu spun sursa informatiei? IN ultima vreme trnasferurile anuntate de GSP au fost doar ale unor fosti jucatori. De ce nu ziceti ca U Cluj il va aduce si pe Vlad Morar de la Farul sau Gicu Grozav de la Petrolul? Doar si-au acut junioratul si au fost lansati in fotbalul mare la U Cluj.
Paraschiveeee dar cum ramane cu 3 salarii neplatite cate zice ca sunt acum. Au fost declaratii ale jucatorilor care au spus ca ati retrogradat din cauza dificultatilor financiare si lipsei stadionului. Revinoti paraschive... Dute inapoi la chiajma unde primaru are dosar penal. Si in general mai taci.
Ma bucur pentru Hagi si pustii lui.Felicitari !
Doamne ajuta ! Haide U !
Era de asteptat... Dulca este clujean, iar Capusa a jucat la ''U''...
Șepcile roșii ar trebui sa cumpere și niște Autan, dacă tot vor avea o *** în lot.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mercenariat made in romania :-(((
Cu Dulca si Capusa mergi in UCL :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.