Alte știri din fotbal
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
1
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
14
Știri din fotbal internațional
Direct în istorie! Performanța uluitoare reușită de Virgil van Dijk în Liga Campionilor
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Arne Slot nu se poate bucura în totalitate nici de o victorie cu 6-0: „Asta este partea proastă”
0
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
Prietene pentru voi bine ar fi sa va faceti alt imn stii tu de ce , schimba-ti steagul ca cel pe care il ai deja nu mai e de actualitate , cat priveste stema echipei tale e de liga a 6-a , asa ca fair-play este sa iti vezi de fcsb - ul tau !!
da )))))))))))) plus non-valoare !!!
70.000 de euro pana in vara pt un ratat !!! exclus !!!poate ruble )))))))))))))))))))))
Mai mult ca sigur ca Gicu Grozav va aduce un plus de valoare echipei ros-albe si asta se va vedea si in rezultatele echipei ! In sfarsit s-au facut cat de cat niste transferuri decente ca pana acum au venit niste jucatori duzinari , ma bucur ca incepe sa se faca curatenie , in plus se vede deja implicarea lui Teja si Stanciu !! Astept ca si clubul Dinamo sa iasa de tot din insolventa si din vara sa se aduca in continuare fotbalisti valorosi cu care sa pornim la lupta in campionatul viitor via prezenta in eurocupe . Cine a luat trofee va mai lua !!! 18 CAMPIONATE - 13 CUPE - 2 SUPERCUPE = 33 TROFEE Forta Dinamo !
M-ai jignit maxim,ma duc sa ma culc :))))))))))))))))))))))))) Nici chilotii de pe mine nu baga in seama aiurelile voastre!
Trebuie sa fi mai prost decat prevede legea sa crezi ca Neghinita care da salarii atat de mici, ofera atatia bani unuia care de doi ani nu joaca si creste gaini. Explicatia sta in gradul de rudenie cu Talnar si faptul ca au incredere ca nepotul isi tine gura, patronul de carton mai spala niste bani prin contabilitate. Asta mai mult de 2000 euro nu pupa in realitate de la famiglia de securisti. Cat de prost sa fii sa crezi ca unul care de doi ani se uita la fotbal la TV este platit cu 12 .000 euro/luna? Raspuns? Sa ai IQ cat al userului zidane92 .
Shezarika cel mai prost ßigan din Transilvania, cel mai distrus psihic user de pe GSP. Toate lumea isi bate joc de el.
Cuuuuuuummmmmmmmmm? Grozav ia 70 000 pana in vara adica vreo 12 mii pe luna,pai ce facem tati ,nu mai sunt salarii de mizerie de 2000 euro la Dinamo,nu mai e pe baza de garsoniere cu vedere spre lanul de coceni,ce sa vezi,valahule nebun,detectez probleme in "paradis" :)))))))))))
Ti/gan/ca e ma///ta,una nespalata.
Articol scris de o "mujer"?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.