Comentarii (37)
Adrian Constantin Sendroiu  •  29 Iunie 2020, 18:39

nu se putea da penalti decat la Bistrita lui tata Jean si la Sahlaul lui Pinalti. In rest, pana si Dinamo sau Steaua pe vremea lui ceasca se rusinau sa primeasca un 11m asa. Rusinos ce face gsp?

Trafalet Simfoniu  •  29 Iunie 2020, 18:05

Trebuiau să-l întrebe pe Tase Simulache . Că ăsta e un titan al simulărilor ...

steaua1986.  •  29 Iunie 2020, 19:29

Penalty clar, ce atatea discutii, kovacs a arbitrat pentru aducerea fcsb in calcule la titlu.....jenant.

petrucj  •  29 Iunie 2020, 19:09
Postat de Razvan Claudiu pe 29 Iunie 2020, 19:01

Nu l-a atins . Craciunescu spume basme si incearca prosteala pe fata. Cica l-a atins cu partea superioara a corpului , cu soldul . Chiar nu suntem toti chiori . A existat cel putin 10 cm. dinstanta intre ei .

Ai poza chiar la începutul articolului. Dacă îmi arăți 10 cm nu mai intru niciodată pe gsp.

Razvan Claudiu  •  29 Iunie 2020, 19:01

Nu l-a atins . Craciunescu spume basme si incearca prosteala pe fata. Cica l-a atins cu partea superioara a corpului , cu soldul . Chiar nu suntem toti chiori . A existat cel putin 10 cm. dinstanta intre ei .

dansy  •  29 Iunie 2020, 18:56

Cei care sunt mai in varsta isi aduc aminte ce nenorociri faceau Craciunescu si Porumboiu in anii de dinainte de 1989 si Craciunescu si dupa(vezi scandalul cu Rapid pe care a avantajat-o deoarece primea de la Copos electrotehnice pentru magazinul sau si le platea cand putea sau deloc)Asa ca nea Craciunescule" ciocul mic".Sa-ti fie rusine.

Rahat Cu Perja  •  29 Iunie 2020, 18:35

Who cares? Meciul se termina, ura si la gara. End of story.

ajfmm  •  29 Iunie 2020, 18:17

Cei 3 fotbalisti se pricep mai bine decat porumboiu si Craciunescu. Am trait sa o vad si pe asta ...

dansy  •  29 Iunie 2020, 18:52

Degeaba insistati.Faza e clara si explicata foarte bine de Balsz si cei trei fotbalisti(toti atacanti). Craciunescu si Porumboiu sunt doi expirati si frustrati .Sa le fie rusine ca incearca sa puna presiune pe arbitrii pentru ca nici-unul din ei nu mai sunt propusi prin comisia de arbitraj. lasati=va ca sunteti penibili!!!Iar voua celor de la GSP sa va fie rusine ca incercati sa puneti sub semnul intrebarii victoria clara a Universitatii.

badeadorian  •  29 Iunie 2020, 18:29

A fost penalty , se pute rata se putea marca ....

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4