Alte știri din fotbal
A greșit Târnovanu cu FC Argeș? » Verdictul clar al lui Pantilimon: „Mă deranjează un lucru!”
0
Ce UMILINȚĂ! Universitatea Craiova nu stă la discuții cu Petrolul și revine pe primul loc în Superliga » Clasamentul
10
Îl scoate la tablă pe Cristiano Bergodi: „Ciudate alegeri, nu știu cum a gândit-o”
0
Ilie Dumitrescu, laude pentru un jucător din România: „Se distrează în Superliga”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, înainte de Inter - Arsenal: „Cristi Chivu a venit la Inter cu ceva extra”
0
Cosmin Contra l-a UMILIT pe Roberto Mancini! Rezultat incredibil în Qatar
3
Ousmane N'Doye, reacție după finala Cupei Africii pe Națiuni: „Ei au vrut să ne fure! Noi am dat un gol valabil”
0
Gerard Pique vrea o revoluție: „Un 0-0 omoară emoțiile fotbalului. Trebuie schimbate regulile din Evul Mediu!”
2
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Pentru ce suferă românii: care a fost impactul majorării taxelor de anul ...
Libertatea
Un avion spre Alicante a decolat fără pasageri: zeci de oameni au rămas ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Douăzeci de decizii ale lui Trump din primul an de mandat care au trecut ...
Libertatea
Şi pe Pandurii i-aţi avut în mână... A fost o seară de vis! Mai oferiţi-ne asemenea surprize.
adiitu stii care ii culmea prostiieii? sa daii lectii de gramatiica pe un siite de sport... despre dynamo: campionatul asta nu prea au umblat la arbitrii ca dovada locul din clasament dar porcica nu putea sa nu se asigure la meciul cu Timisoara...era tentatia prea mare...
to etcxyz. te asigur ca ai mai vazut arbitraj partinitor. la steaua-cfr a fost mult mai grav. si nu vad ce arbitraj partinitor a fost la meciul asta, ca dinamo a luat gol din off-side. si mai invata sa scrii: "sa nu fi" se scrie cu 2 "i".
Javrele nu sunt în stare să bată o echipă cu doi jucători mai puţin şi vor în UEFA. Îi bat şi echipele de ospătari...
Are si dinamo bloc-notes-ul lor.Cand il vezi cat de analfabet este stai si te intrebi daca cumva cei care il platesc sunt mai destepti ca si el sau mai ...bloc-notes :)))
Dupa cati bani i-au dat lui Balaj normal ca se mira ca nu au castigat dar na, chiar sa o bage arbitrul in poarta nu se putea. Dinamo nu se dezminte si face ce stie ea mai bine: cumpara arbitrii, aranjeaza meciuri. Nu-mi amintesc sa fi vazut un arbitraj asa fatis partinitor de multisor ... Sa nu fi in stare sa ai o ocazie ca lumea la poarta in 14 contra 8. Jenanti!!!!
Dinamo a luat conducerea din bunavointa lui balaj. De fiecare data cand dINAMO nu poate, intervin arbitrii si-i scapa. Dar istoria se va schimba curand. mafiotii din frf nu vor mai putea fura la infinit, se stiu ei cine sant.
Si pe mamica ta ai avut-o in mina si tot n-a ramas gestanta ... poate pe viitor te ajuta potaile, succes!!!
Ne-ai avut in mana...daca erai atent,ai fi putut muta jetul,dar asa,am facut pe voi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.