Alte știri din fotbal
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig » Start de partidă
0
Marius Șumudică a analizat situația dificilă a lui Elias Charalambous la FCSB: „Între ciocan și nicovală, jucătorii nu mai ascultă”
0
FINAL în etapa #16 din Liga 2 » Cinci goluri în ultima zi, un „roșu” și un egal care nu ajută pe nimeni: clasamentul acum
9
Cu dedicație pentru Zeljko Kopic. Mesaj scris în croată la Derby de România
0
Știri din fotbal internațional
King Kane! Atacantul lui Bayern atinge noi sfere » Proaspătul record stabilit
0
Napoli - Juventus, derby-ul Italiei în Serie A » Echipele probabile + cotele
0
Reacții abominabile la adresa jucătorilor Fiorentinei: „Să vă moară copiii de cancer!”
0
Internaționalul german e pe făraș la Bayern! Îl vor doi giganți din Serie A
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Prezența la vot la alegerile pentru Primăria București 2025 la ora 14:00
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Cum își bate joc de toate autoritățile suveranistul Cezar Avrămuță. Dosarul ...
Libertatea
Așa se întâmplă când înveți engleza cu Olguța Vasilescu
Cu parere de rau daca CFR ul nu cistiga acest meci sa le fie Rusine sint cu mult peste rusinea tarii
Fumigenele.obișnuite ale lui Danut. Se vede ca a învățat ceva de la.mm. Stai liniștit dane, ca oricum ești mult superior , fotbalistic vorbind, antrenorului principal.al.fc FCSB, zisul gb care ce de fapt principalul CREDITOR al clubului bucureștean .
Ne sugerează gsp ca e degringolada mare la Cluj, ca de fapt la orice echipa înaintea unui meci cu marea provincială Mogoșoaia s.a.!÷)
Fac ,dar sunt imprumutati.De aceea nu pot veni la meci.
Pai astia 3 nu mai fac parte din lotul CFR-ului,nu?
Urko Vera ,Moutinho, Cosmin Sarbu.
Nu prea vad cum ar fi castigat Becali fara probleme acest meci.
Se poate, e vremea virusilor gripali , infectiilor respiratorii sunt si ei oameni. La ultimul meci cel cu Chiajna ,vremea la Cluj a fost cumplita.Ningea puternic ,frig seara tarziu.
Golanisme de-ale bursucului. Cine sunt cei trei ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.