Alte știri din fotbal
Cristi Pustai, prezentat oficial la echipa din Liga 3: „Mult succes, domn’ profesor!”
0
Cauza morții lui Gabi Mureșan: ce a dezvăluit autopsia
0
Florin Maxim bifează o performanța care nu s-a mai repetat de peste jumătate de secol în fotbalul românesc!
0
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Știri din fotbal internațional
Ioanițoaia la zi » „Șocant!”. Directorul GSP, după Franța - Spania: „El a fost omul meciului”
0
Contractul de 23 de milioane de euro a declanșat un scandal major în Anglia
1
Pentru totdeauna în istorie! » Cum a rescris Spania manualul de utilizare a mingii, în semifinala cu Franța
0
Argentinienii numesc două vedete ale Angliei de care „La Scaloneta” trebuie să se teamă: nu sunt Kane și Bellingham!
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Meciul care a putzit a hoit cel mai tare a fost timisoara-MyPa 0-3 la pauza!!!Cati bani ai bagat in buzunar la pauza meciului cu finlandezii??? Nerusinatule ,tu vorbesti ?
eu propun sa fie mamicata,si ca sa-ti fac pe plac,am s-o numesc cenusareasa.Gata,mergeti la culcare frustratilor!vei fi un pasaroi cenusiu toata viata ta,ha ha ha. HAI DINAMO!
ce sa'i ceri unui ca..ca..t de caine
pasare cenusie este mata
gura mica polisti,ca va veni ziua cand se va desumfla balonul de iancu si asa va veti desumfla si voi,iar veti sta un deceniu prin B.
dute ma si te culca,ca vorbesti prostii,cand vezi tu un oier,un praazar sau o pasare de acea cenusie sa zica ceva pozitiv de DINAMO,e normal sa critice noi ne asteptam,precum si ei se asteapta de la noi,cam aceleasi laude.
iar jelesti ma rapidule(pe carbuni),DINAMO o sa-i sparga pe cei de la poli t.,ursuletul de iancu o stie asta,de-aia tremura sunca pe el si acuza!
MARFA FILMULETUL DE PE YOUTUBE: MIRCEA SANDU SCROFULOUS. DINAMO HOTII ROMANIEI
iancu incepe cu astfel de practici pt a-si ascunde inferioritatea in fata lui dinamo, si iar minte suporterii timisoreni, dar mai rau este ca acesti suporterii chiar i-l au ca idol, mai plavane tu ai batut dinamo de 2 ori in viata ta de cand esti la timisoara, chiar mereu te-au furat arbitrii, aceasta se numeste neputinta, stai linistit in banca ta, ca nu te baga nimeni in seama de la dinamo ca sa mai faci tu scandal la tv, si asa sr trebui sa faca toti conducatorii de cluburi din tara
vedeti in profilul meu linkul despre acuzatiile catre impostorul mircea sandu sau cautati pe youtube - MIRCEA SANDU SCROFULOUS
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.