Alte știri din fotbal
CFR Cluj a reușit performanța „interzisă” de 5 ani în Superligă
0
Raul Opruț a avut puterea să glumească și a oferit declarația serii, după Rapid - Dinamo: „I-am zis să vină cât mai repede”
0
Daniel Paraschiv: „Incidentele dau un pic de nebunie unui meci de fotbal. Am luat și eu bulgări, dar cine nu a luat în copilărie?”
0
Paradoxul derby-ului » Rapid nu o pățise niciodată din momentul revenirii în prima ligă!
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle 2-1 » „Dubla” lui Nico O'Reilly îi aduce pe „cetățeni” la două puncte de liderul Arsenal!
0
Bayern câștigă cu emoții, Borussia se împiedică în derby-ul etapei, iar bavarezii au un avans liniștitor înainte de „Der Klassiker” » Clasamentul din Bundesliga
0
Cesc Fabregas a dat declarația zilei: „Este Real Madrid-ul Italiei!”
0
Chivu s-a desprins în Serie A și face anunțul războinic
0
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Momente de teroare la patinaj viteză: o sportivă a fost tăiată pe față de ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
O mașină fabricată în 2002 a devenit cea mai căutată de șoferi pe piața ...
Libertatea
umflatule esti penibil
umflatule esti penibil
BRAVO NEA IANCULE ,JOS CU MAFIA DIN FRF
Tony, un jucator experimentat simte si cade. Penalty clar. Si Timisoara a facut un joc extrem de slab. Velcea nu este Balint. In locul dumneavoastra il lasam pe Balint sa isi faca meseria pana la capat,merita omul acest respect. Ati pierdut din lipsa de valoare, nicidecum din cauza arbitrajului.
D-le Iancu iarasi vorbiti in stilul dumneavoastra caracteristic. De ce nu ati iesit pe post atunci in meciul UTA - POLI , unde Serea a facut praf un meci si victoria v-a apartinut. Interesant chiar interesant. De ce nu iesiti pe posturile de televiziune, sa criticati arbitrii cand gresesc in favoarea dumneavoastra , adica a FC Timisoara? Am vizionat azi faza penaltyului si ii dau perfecta dreptate arbitrului. Si sa va explic. Latovlevici nu are nici cea mai mica intentie sa joace mingea.Urm
Arbitrajul a avut greseli dar nu atat de grave pe cat le infatiseaza Iancu.Si oricum nu justifica atitudinea mult laudatei galerii a Timisoarei (in paranteza fie spus nu e prima oara cand o face lata)care a dovedit ca e departe de ceea ce se pretinde a fi.Iar comentatorii parca erau fani ai Timisoarei.S-a vazut din avion ca ieri CFR a fost cu o clasa peste Timisoara.
las ca va ajuta dinamo si la anu sa nu luati nici un trofeu:)
in sfarsit un conducator adevarat pentru TIMISOARA.bravo IANCU !!
Jos palaria pentru timisoara,dar specia asta numita iancu nu are ce cauta alaturi de echipa orasului!!!.timisoreni sunteti capabili sa stati singuri in picioare ,fara sprijinul acestuia.am apreciat intodeauna performantele timisoarei insa acum imi este pur si simplu greata sa vad cine vorbeste in numele TIMISOAREI.STA IN PUTEREA VOASTRA SA VA LEPADATI DE UNUL CARE PROFITA DOAR DE ISTORIA ACESTEI ECHIPE!!
mi-e greata de acest iancu!!! caz penal,moaca de contrabandist mafiot,ins care a murdarit „poli”. pacat ca nu s-a gasit un adevarat investitor si nu un individ abject,instigator. pacat de timisoara...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.