Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Oameni care au distrus bunuri si vieti vin la o sueta cu nea Ovidiu. Jenant.
Sa zica si ceva de "bine" de dl MiMi
încă un „om de afaceri” care să vă fie subiect zilnic!
încă un „om de afaceri” care să vă fie subiect zilnic!
Foarte interesant! Asta este cea mai buna retetă pentru slabit...dar si criteriul de a stabili pe hoti! Grasi, inganfați, aroganți... Um al aspect care arata stare societatii romanesti.." M-am întâlnit cu toți oamenii de fotbal, politicieni... Mulți au stat cu mine în cameră." - Cine umple puscariile... Le face bine pușcăria...DAR ar trebuii sa li-se puna sechestru pe toata averea si după ce au slăbit, sa fie trimisi la muncă IN FOLOSUL SOCIETATII.. sa curețe prin parcuri, pe strazi... prin spitale... Si izolati de societate pentru a nu infecta si pe alții!
GSP, în materialul de mai sus :Iancu a fost obligat să înapoieze statului 150 de milioane de dolari şi 18 milioane de euro. Digisport, în ianuarie: Iancu a fost obligat să înapoieze statului 150 de milioane de dolari şi 18 milioane de euro. Așa-zisa presă de sport (ei îi spun sportivă) se copiază fără jenă și scrie aceleași bazaconii, oriunde și oricând. Iancu n-a plătit nimic, statul a recuperat praful de pe tobă. Desigur, în titlu apare ”informatia” că ipochimenul a mai pierdut din greutatea de cașalot în pușcărie. https://www.digisport.ro/fotbal/am-slabit-vreo-30-de-kilograme-cum-arata-acum-marian-iancu-fostul-patron-de-la-poli-timisoara-2172851
Vrei sa slabesti sanatos? Fa puscarie!
Boss da de ce nu ai plans cand ai ajuns la 140 kg??? Cand puneai cola in cel mai scump vin rosu la Moulain Rouge cum era? Rusine ce a ajuns GSP, sa spele imaginea la toti infractorii!
Acum ca a iesit, are sanse sa ajunga iar la 140 de Kg daca nu se abtine de la mancare,depinde doar de el :)
Waaa, acu ca a salabit asa de mult, cui ii mai zicem noi Jabba the Hutt ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.