Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cum a păcălit compania Levi’s restricția impusă de FIFA
0
Iran - Noua Zeelandă, duel în grupa G de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Grecii anunță plecarea lui Răzvan Lucescu! Patronul Ivan Savvidis și-a dat acordul
0
Am călătorit cu maşina Google fără şofer prin Los Angeles! Cât a costat şi cum a fost experienţa
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
1
Foștii șefi ai Jandarmeriei, achitați în Dosarul „10 August”. Decizia ...
Libertatea
Veștea, ignorat de Bolojan după desemnarea surpriză: „Am sunat, i-am scris ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
„Lăsați petrolul să curgă!” Donald Trump a ajuns la o înțelegere cu Iranul ...
Libertatea
da dar bicfavi....a fost cinstit! nu a declarat vorbe frumoase ptr urechile fam prodan si nu a aruncat cu noroi intr un club numai ca sa se afle in treaba! ce l costa daca ,dand dovada de o minima inteligenta,ar fi declarat ca si bicfalvi? dar el nuuu.... ce i a dictat madama si becali a inceput sa arunce pe piata cu noroi
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum pot fi unii bătuți de soartă, drept în moalele capului, după mintea ta zglobie, ar trebui să mă rog să-i meargă rău lui Bicfalvi, mai ales că a și dat gol în meciul cu noi? Uite că eu nu-i vreau răul, dimpotrivă, chiar îi țin pumnii să prindă naționala. Asta este diferența dintre un suporter și ***. Nici nu mai are importanță al cărei echipe este suporter.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
marica....las o pe sarboaica,ai grja la ce ti au urat dinamovistii! pleaca cat mai repede de la fcsb ca ......nu o sa joci nici cat joci
:):) A MAI TRAMSFERAT SI ..FIX 13.. ***.. CURAT NOROC
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vrajeala demonica,nea jiji ai draci in echipa de aia n-ai rezultate:))
BA TE CONTRAZIC.. MARISHICA A AVUT SI ARE RUPTURA.. DE FIBRA..CEREBRALA :)
Daca nu se duce la Marijana poate-l duce prietenul Mutu la Marijuana.Oricum pt calmarea durerilor poate sa ceara imprumut niste hasis de la Adi.
Totul e mare porcarie ! Cine a avut o ruptura musculara in viata lui isi da seama ca astia bat campii ! Structura muschiului nu o refaci ca in .....Intalnire de gradul III, cand erau aia atinsi si inviau din morti ! O fibra musculara rupta e ca atunci cand dintr-o jartea elastica se rup mai multe fibre ce necesita repaus total si tratament ! Am mai spus-o, Marica nu a avut ruptura daca dupa doua alifii si ultra sunete poate alerga !!!!
tanti asta lucreaza mai mult cu efectul *placebo* si cu auto-sugestie prin numele pe care si l-a facut, toti cand se duc acolo stiu ca o sa se faca bine, ea nu face mai nimic dupa cum spune marica, dar tu crezi ca e super miracol si pleci de acolo vindecat, vindecat mai mult psihic, pt ca durerea este in mintea nostra nu in lucul lovit, o mare teapa, daca e asa cum spune marica ca nu face mai nimic, si tu pleci vindecat de acolo miraculos dupa o ungere cu alifie :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.