Alte știri din fotbal
4 goluri în Dinamo - LKS Lodz II, primul amical al zilei în Polonia » Cum a marcat Hintsa la debut
3
Greu de imaginat cu ce se ocupă la 45 de ani Jeremie Njock, colosul camerunez care teroriza fundașii Diviziei A: „E grozav! Mi-a schimbat viața”
1
Ce îl îngrijorează pe Cristiano Bergodi cu o săptămână înaintea startului și pe cine vede favorită la titlu
0
Emoții cu Mazilu: extrema lui Dinamo a rezistat doar 38 de minute în amicalul de astăzi
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu a mai dat un tun financiar: 18 milioane de euro!
0
Pochettino a început conferința de presă scuzându-se: „A fost problema mea”
0
Van Dijk, spre Serie A: „Clubul încearcă să profite de oportunitate”
0
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
4
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Toate cluburile trebuie să se coalizeze împotriva *** FC Fcsb
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact ce trebuia fotbalului romanesc... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unde **-** esti randooame ? pot sa injur ca e trecut de miezul nopti ?
Prin castigarea titlului de catre CFR Cluj oamenii cu bun simt si bine educati moral si cultural au scapat de o avalansa uimitoare si desantata de laudarosenii fara precedent al oltenilor doljeni.!
Dacă vedeți și o cutie de carton pe care scrie Indesit,să știți că înăuntru este agentul lui,mimi
CFR trebuie sa aducă jucători pe toate liniile.. În atac, atacanții Omrani si Rondón suferă, nu au marcat cât le cere fisa postului. CFR a avut noroc cu fundașii gen Vinicius, Burca sau Boli. La mijloc, Bordeianu, Djokovic par ieșiți din forma, iar Deac a ajuns la o varsta. Cat te poți baza pe Vinicius ajuns la 36 de ani? O fi Balgradean portarul ideal? Sunt întrebări care ne arata ca CFR are șanse mici sa mai ia titlul anul viitor. Cu încă 3 jucători pe fiecare linie, exista o șansă
acri strugurii?
Julio Baptista, Mario Balotelli, faliment...asta e traseul daca ii mananca
Sper sa nu, ar strica vestiarul.
probabil ca vor aduce jucatori buni, liberi de contract, aflati la maturitate, din categoria caratori de piane. Mereu au fost preferati la frane jucatorii muncitori si maturi. Si ma mai astept sa aduca si o zvarluga *** sau doua, le trebuie viteza pe contraatac. Dar multe depind de cine pleaca din actualul lot. In orice caz CFR a avut mereu mercenari buni, care la nivelul lor si-au cunoscut bine meseria si nu s-au jucat de-a performanta. Au luat lucrurile in serios si ne place, nu ne place, au gasit o reteta castigatoare. Cu siguranta exista si alte retete, dar seriozitatea si e un ingredient fara de care nu se obtin rezultate constante.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.