Alte știri din fotbal
Nu a știut nimeni » Gabi Iancu s-a antrenat la baza FCSB și a semnat cu noua echipă: „Lumea m-a uitat”
0
Jandarmeria a publicat imagini cu incidentele de la Rapid - Dinamo: „Cercetat pentru săvârșirea a două infracțiuni de ultraj”
0
„Eu am dat mesaj să vin la FCSB” » Garita explică revenirea în România: „Dacă nu joc, iau banii și plec”
0
Rapid mai face un transfer! Pancu rezolvă o problemă din primul „11”
0
Știri din fotbal internațional
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
Lucrurile nu trebuie lasate asa. De cand este nevoie de o sesizare atunci cand se cauta nod in papura la FCU Craiova? Comisia de disciplina trebuie sa ia masuri de urgenta. In primul rand 3-0 pentru FCSB, nici nu se poate altfel(Jiji multumit). Apoi Croitoru interzis 1 an pentru orice activitate sportiva, Mititelu inapoi la puscarie, FCU retrogradata in divizia III ca sa poata fi adusa Dinamo inapoi, iar jucatorii dati lui Raduciou sa-i vanda el cui vrea ca sa mai scoata un ban. Vedeti cate lucruri bune se pot face si cata lume ar fi multumita? Si voi stati si va scarpinati in ceafa! Rusine! Nici nu pot sa-mi imaginez cum de se poate tolera asa ceva!
E cam devreme pentru sforariile ce ar trebui sa conduca la titlu pentru ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu am putut sa vad atât răutate, credeți ca este primul care face asa ceva? Nu stiti cum sa mai băgați bete în roate unei echipe care merita numai aplauze la cum joaca și ce fotbal ne arata în ultima perioada, mi-e scârbă de voi.....
O infracțiune, cum sa faci așa ceva, e strigător la cer! Eu propun 3-0 la masa verde pentru fcsb! Nu-i asa d-le Margarit?
Ce este foarte curios e cat timp Raducioiu era la Dinamo si Dinamo era furata sistematic de arbitri marele dinamovist nu zicea absolut nimic rusine Raducioiu !!
Dar pe Nea Gigi cand il judeca si cand il suspenda ? ar trebui sa stea suspendat etapa de etapa chiar si de UEFA .
Bine ca Raducioiu nu a fost revoltat cand a retrogradat Dinamo, apoi Croitoru se crede tot la FC Botosani echipa CCA ului ??
Creieras... du-te baiete pe unde ai treaba ca poate te retinem si tu esti ocupat!
Croitoru indica faptul că are nevoie de apă, iar "băiatul cu apa" , la care făcea referire să -i oprească o sticlă:)))))))
După ce că avem un campionat foarte slab , iar acum ne bucurăm de calificările din INTERTOTO , nici pe antrenori nu-i lăsăm să - și facă munca !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.