Alte știri din fotbal
Dinamo a ajuns la un acord pentru primul transfer al verii
0
Sorin Cârțu: „Spre surprinderea lui Nistor şi Chipciu, nu am pus picătură de alcool în gură aseară”
0
Aurel Beldeanu este în extaz: „Vom fi campioni cinci ani la rând! Am închis gurile tuturor”
6
Dorinel Munteanu, înaintea meciului decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
0
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Denzel Dumfries, elevul lui Chivu, curtat de clubul din Premier League
1
Lotul Croației pentru Campionatul Mondial » Luka Modric se pregătește de a cincea participare
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Sper sa fie o ironie!MM a fost si este un oportunist!Luptator???Si-a creeat conjuncturi favorabile sapand pe altii!A beneficiat de o echipa creata de Piturca,determinandu-l pe acesta sa plece si el sa culeaga roadele.La Unirea a mers dupa ce Dan Petrescu formase o echipa si el a venit din nou drept marele manager care sa culega roadele.Il rugam pe finantatorul de la Mioveni sa-i dea echipa pe mana celui mai mare manager din istoria fotbalului romanesc sa vedem ce iasa!!Daca nu reuseste,sa-l scoatem definitiv din analele istoriei fotbalistice si sa-l trecem la tomberonul istoriei acolo unde ii este locul!!
in dreapta chiar seamana cu o oaie . :))
A plecat cel mai bun manager din univers? Oahhhh....Acum incep declaratiile, "niciodata nu o sa mai lucrez cu Gigi Becali"... lol, chiar ca muiere plangacioasa.
nota 10 pentru poze =)))))))))))))
MM e bolnav mintal , e schizofrenic , se poate recupera prin tratament...faptul ca a plecat de la Steaua nu are decat sa fie un plus pentru club.
Ce fata de muiere plangacioasa are MM !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.