Știri din fotbal internațional
Thierry Henry se roagă de FIFA să intervină după eliminarea naționalei din Capul Verde la Mondial: „Voi aveți puterea, nu eu”
0
Ancelotti pornește samba când arde casa, Anglia caută portar și starul ascuns, care NU e nici Messi, nici Ronaldo, nici Yamal » 5 concluzii neconvenționale după 16-imi: „Cine suntem? Au. Durerea!”
0
Legendarul Vozinha, după ce Capul Verde a fost la un pas de un nou șoc: „Viitorii campioni mondiali”
0
Favorită detașată » Cum arată cotele la câștigarea Campionatului Mondial înaintea „optimilor”
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
Daniel, elevul de 9 ani din Focșani, campion mondial la aritmetică mentală: ...
Libertatea
Dincolo de mituri: ce sărbătoresc, de fapt, americanii pe 4 iulie. Detaliul ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
America la 250 de ani: cum văd aliații și adversarii Statele Unite acum. ...
Libertatea
Nu vor reusi cu ofensiva, nu au oameni pentru asa ceva si nu e stilul lor oricum.
unde te duce ...bibilica?
Cred ca nevasta ta stie de asemenea ca daca factura de gaz e prea mare... arbitrul e de vina, daca benzina e prea scumpa.... arbitrul e de vina.... daca afara e prea cald.... arbitru e de vina, stie toate astea pt ca tu ai informat o , eu doar constat ca in ro, nu se mai poate juca nici macar un meci neimportant fara sa se faca scandal pe tema arnitrajului.
Fix Radu FaultLaBeto Petrescu are ceva cu voi....
Domnilor, cei care ați căzut penalti, trebuie sa revedeți, ca de fapt CAMORA l-a călcat pe fundaș. S-a reluat faza de n ori și s-a văzut ca nu a fost penalti. Nu va mai victimizați, mai bine scăpați repede de Clovn, nu are fără dd CFR .
Șumi, ai dreptate, ai cap de bibilica cu un creer tot de bibilica. Te-am apreciat, dar acum văd ca ești circ. Îți lipsesc prea multe la capitolul educație. Cu acest stil vei pleca repede de la CFR . Vei intra repede in dizgrațiat tuturor.
Sa-ti dai cu parerea despre ceva ce nu ai vazut si nici macar nu ai citit este ceva de domeniul grotescului...:).... Credeam ca numai nevasta-mea le stie pe toate!
Ce spune Sumudica? *** Corect!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te minti singur, doar prostii cred ce zici tu
Avand in vedere ca nu te-ai uitat la meci si nici nu ai citit articolul , mai bine era sa nu iti pierzi nici timpul comentand ! Practic comentezi despre ce ? Despre un meci pe care nu l-ai vazut si despre un articol pe care nu l-ai citit ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.