Alte știri din fotbal
Doliu în fotbalul românesc » Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
De neoprit! Kylian Mbappe, o nouă bornă istorică la Campionatele Mondiale
0
Selecționerul și-a dat demisia după eliminarea de la Campionatul Mondial
0
Selecționerul Norvegiei, în lacrimi după calificarea dramatică în „optimile” CM 2026: „Este un miracol”
0
Vikingul Haaland a făcut spectacol și după meci: „Acest moment va schimba Norvegia pentru totdeauna”
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Adevărul este ca pentru muzica lui Tzanca, se merită să ramai definitiv în România. Respect! Atâtea articole de proastă calitate nu le puteți găsi decât la gsp, cu litere mici, întrucât este un ziar mic... Folosit pentru pești, știți dvs...
Intrebare: Toti fotbalistii sunt *** sau toti *** sunt fotbalisti?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deci e vina belgianului ca manelele sunt populare la Cluj. Acum ca Remacle nu mai joaca in Romania, sigur sigur nu se mai asculta manele.
"M-am atașat de România. Poate o să-mi cumpăr un apartament. ... " exagerati.. omul; a zis "poate" imi cumpar un apartament ...deci acel "poate" e relativ ... poate da, poate nu... isi cumpara apartament in cluj!!
Iar articol cu *** ăsta?! Auzi la el: "muzica" lui Tzancă Uraganu'! Nu, mulțumesc, du-te înapoi în țărișoara ta, de-ăștia ca tine avem destui aici. Încă o dată se dovedește că răul e molipsitor, nu binele. Răului doar trebuie să-i deschizi ușa și intră nestingherit, binele necesită efort, de aceea e mai greu de obținut.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.