Comentarii (22)
gazistu
gazistu  •  05 Martie 2011, 11:50

NAM JUCAT NOI NIMIK DUPA CE AM MARCAT, ERA NORMAL SA NE BATA DACA NU MAI CONTEZI IN ATAC

gazistu
gazistu  •  04 Martie 2011, 21:26

lasa arbitrajul, ca nu teo batut cu arbitraj, daca nai jucat nimik din min 55 ce mai vrei?

gazistu
gazistu  •  01 Martie 2011, 16:37

sa n u cautam scuze mai, noi leam dat 1 gol, ei neau dat 3? ce ne plangem? daca eram noi mai smecheri le dadeam la timisoara 3-0 la pauza si terminam cu ei. nu va mai ascundeti dupa caciula, ca voi iati lasat sa vina pe voi, ma uitam l;a meci si numi venea sa cred; ne aparam in disperare, in atac nu mai contam... ce mai vrei atunci?

gazistu
gazistu  •  01 Martie 2011, 16:31

violamann
violamann  •  01 Martie 2011, 14:36

aici, la faza cu ofsaidul, este vorba aia cu "fanta de lumina" daca o mai tineti minte...

rorika
rorika  •  28 Februarie 2011, 14:29

la primul gol a lui zicu,golul de 2-1 a fost si offside clar ;)

reality
reality  •  28 Februarie 2011, 12:54

ha ha ha, cine s-a gasit sa vorbeasca Horoba, ajutorul lui Tata Jean la cooperativele anilor '90, si cine comenteaza fanii echipei CeFuraRomania (CFR)... chiar daca a fost un gol din offside(pe care arbitrii nu prea aveau cum sa-l vada ca nu au televizor si mingea parea ca vine de la adversar) restul de 2 goluri au fost superbe si din actiune asa ca ciocu mic si ardeti Gazu'

arond_3
arond_3  •  28 Februarie 2011, 12:53

mapetilor exista 2 variante pt offside si o exceptie: 1. este offside; 2. nu este offside si exceptia cand se da credit atacului(ca cea in care este implicat Zicu)! daca nu ar exista situatii speciale(ca cea a lui Poli de sambata) si s-ar baza doar pe a fi sau nu offside at Zicu ar fi in offside, dar aici intervine FIFA si spune ca in situatii limita se da credit atacului! cum am mai spus, daca s-ar lua doar dupa offside nu ar mai avea logica faza cu "a da credit atacului" kapis mapetilor?!

-polistu-ss-87
-polistu-ss-87  •  28 Februarie 2011, 11:07

POLI uber alls!!!

star01
star01  •  28 Februarie 2011, 11:06

jabba nu mai zice nimic acum?...a gresit cumva "suma" introdusa in plicurile arbitrilor...deontologul!!!