Alte știri din fotbal
Începe un scandal uriaș în fotbalul românesc?! » „Vă spun în premieră ce mi-a zis Gino Iorgulescu. Mi-e greu să mă mai abțin”
0
Zeljko Kopic a dezvăluit ce a vorbit cu Andrei Nicolescu înainte de play-off: „Toți cei care mă cunosc știu asta”
0
După ce antrenorii străini au fost demiși, „lanterna roșie” a numit un tehnician-surpriză
0
Instanța a decis în cazul Keita » Rapidistul a scăpat de ce se temea cel mai rău
1
Știri din fotbal internațional
Arne Slot explică: „Nu voi folosi asta ca scuză pentru eșecul cu Galatasaray”
0
Gestul care poate costa scump vedetele lui Bayern » Olise și Kimmich riscă sancțiuni severe din partea UEFA
0
Iranul a amenințat boicotul la Campionatul Mondial prin vocea ministrului: „Nu există condiții în care să putem participa”
0
Julian Alvarez, despre viitorul său în tricoul lui Atletico Madrid: „Nu se știe niciodată”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Oana Ţoiu recunoaște că în cazul Irinei, fata lui Victor Ponta, a fost „o ...
Libertatea
***,clonele fcsb-iste nu sunt în stare de nimic bun!Să le dea Dumnezeu după inima lor,atât doar!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CATA INVIDIE !
fara suparare pentru toti *** si toti prostii din tara si mai ales pt jurnalistii *** Nemec e cu cateva clase peste stanciu...nu e doar un jucator bun cu o conditie fizica foarte buna e un om de nota 10 si in afara terenului..nu va ajunge la clone
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Smeritu' continua sa foloseasca strategiile astea balcanice pentru ca nimeni nu s-a gandit sa-l puna cu botul pe copite.
Asta-i 'golan' din mileniul 3. Gigi a fost un mic linge-blide al deceniului 9 din secolul trecut.
bravo mutu
Mutulică poti să îi dai *** lui ciobanu, mita si balerina ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
idiotule ceea ce face ciobanul puscarias incurajat de *** nu este altceva decit intimidarea adversarilor asa a procedat si cu deac asa aprocedat si cu morais si asa incearca si cu nemec iar ziaristii in loc sa constate lipsa de etica a clubului puscarias dar voi suporterii *** avand iq mai mic decit o *** nu ai sa pricepi nimic fac pariu ca in 5 ,imute intrii cu injuraturi ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** nemernice gen Ghnoere NU AVEM NEVOIE!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un parvenit dintrun cioban *** care aidoma purtatorilor *** de cefe groase si lanturi grele ,crede ca banii pot cumpara orice!si aplaudaci pe masura!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.