Alte știri din fotbal
Omagiul care face înconjurul Italiei » A traversat tot terenul și a făcut un gest care a înmărmurit asistența
0
Verdict nemilos dat de Cornel Dinu: „A fost un jucător limitat, nu putea decât să fie limitat ca antrenor!”
0
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
4
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Știri din fotbal internațional
Veste tristă pentru Real Madrid. Un membru al generației de aur a clubului a murit chiar înainte de returul cu Bayern
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
8
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Pacat Belo...mare PACAT!!!!
fizic si talent ai avut destul Belo...cu inteligenta e o problema la tine, acum esti un pic frustat...si sigur te intrebi si tu, de ce nu ai jucat si tu la un club mare din vest.
Am suferit mult cititind integral scrisoarea lui Racanel catre Ministrul Apararii Nationale. Exprimarea lasa foarte mult de dorit si este curios faptul ca "vorbeste" despre grupul Peluza Ros-Albastra ca fiind "alcatuit din minori, sustinuti si hraniti de Becali". Interesant este si felul cum FSCR prezinta neintelegerile adminstrative dintre Clubul Sportiv al Armatei si Fotbal Club Steaua Bucuresti, numindule "raporturi conflcituale (ce dureaza de 15 ani) dintre CSA Steaua si finantatorul echipei, George Becali". Pai parca nu era vorba de un "razboi personal"... De ce este CSA in conflict cu becali si nu cu FC Steaua Bucuresti SA!? Incheierea, de asemenea, spune totul despre mesajul celor doi, Jan si Petre: "Domnule ministru, va recomandam unele actiuni si masuri, pe care ni LE-A sugerat si noua personalitati ale societatii civile". PENIBIL! CARAGHIOS! RUSINOS!
Pacat de numele tau, ar trebui sa-l dai alcuiva ca nu il mai meriti!
belo, cat am tinut la tine, cel mai mare fundas roman din toate timpurile ! DAR acum esti din filmul a-nebunit lupul !!!
M.Ap.N. atentie la Petre Racanel! Este un individ unsuros si periculos.
Din pacate asta este adevarul, un exemplu aparent neimportant, minor...este stergea posturilor ( ce se gasesc bine mersi pe paginile unor publicatii prestigioase din ro ) de catre redactia gsp. Acolo unde baga *** mana, e jale...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe Belo nu l-am suspectat niciodata de inteligenta, dar acum se face de ras semnand alaturi de *** si ipochimene total sarite de pe orbita bunului simt. Toti marii sustinatori ai proiectului CSA sunt numai niste l*** sperand sa le mai cada si lor cate o ciosvarta sau ceva cascaval, nu conteaza de la cine, dar sa fie si pentru ei. Jenant, Belo. Pacat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.