Alte știri din fotbal
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
1
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
14
Știri din fotbal internațional
Direct în istorie! Performanța uluitoare reușită de Virgil van Dijk în Liga Campionilor
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Arne Slot nu se poate bucura în totalitate nici de o victorie cu 6-0: „Asta este partea proastă”
0
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
ei, da..asta declaratie..!!! Oare ce-o fii zicand dea-lde Barca..ei cred-ca au jucat asa de plictii!!
Scuze! Nu au ce sa inteleaga astia!
Dar ce astia inteleg? Daca ma uit numai la fata de ,,intelectual obosit''a lui Tanase......
De rugam sa ne pupi sub coada! Multumim!
Pe Bud cu Messi! :))) Iau si eu ,,inteligenta'' de la voi! :))))
Tacerea e de aur! Dar altfel cum sa va ,,remarcati''' daca nu debitati prostii! E adevarat, voi ati jucat cu Gaz Metan! Compara-l pe Bud cu Todea! :)))) Prostia nu va daca pace deloc!
pai si ce vroiati ma desteptilor ?? sa isi dea viata sa intre la sacrificiu .inafara de faptu k era un amical de lux intradevar da iti dai seama cat de patetica era dinamo sa joace asa? ne faceam dreacu mai rau de ras !!!
meseria de jurnalist este foarte periculoasa in Romania))) Risti sa adormi la TV si atunci nu mai ai ce scrie si trebuie sa....inventezi)))))))))))Domnul Eduard Apostol este ''''magicianul''''GSP)))
Ce anume sa fortati cand aproape 90 de minute nu ati vazut balonul?
du-te la culcare și visează meciurile la care te uitai altădată
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.