Comentarii (29)
248592264110159
Ioan Nemere  •  09 Februarie 2022, 09:44

Din ce meci ati pus poza ? Nu are cum sa fie de la meciul de CFR-UTA din data de 08.02.2022 pentru ca Paun a intrat in meci de la pauza ( inceputul reprizei a 2-a ) nu avea cum sa il consoleze pe Bordeianu cu privire la faptul ca a fost schimbat dupa 20 de minute ,si nici dupa meci nu avea cum sa fie facuta poza pentru ca au plecat direct la vestiare , nu s-au pus iar la discutii pe banca ! Articol de umplutura !!!

balotelli
balotelli  •  09 Februarie 2022, 08:49

De ce vă mirați? Asta face Dan Petrescu mereu. Bagă și scoate, tot din 2 în 22 de minute. Poate, cum privea el meciul așa, tulburat cum e de obicei, l-a confundat pe Bordeianu cu Radu Niculescu... Așa cum l-a confundat probabil pe Omrani cu Pavel Badea când i-a comemorat francezului ascendenții.

ionica007
ionica007  •  09 Februarie 2022, 08:12
Postat de dora pe 08 Februarie 2022, 22:38

Sigurjónsson nu a mai prins lotul de f multe etape. Desi este un fotbalist bun, peste Chipciu de exemplu, am inteles ca vor sa scape de el pentru ca are salariu destul de mare. Nu m-ar mira sa citim ca ii vor rezilia contractul, in curând.

Din cate am mai auzit prin Cluj, Sigurjónsson a fost accidentat, inca nu si-a revenit complet.

legio.sud
legio.sud  •  09 Februarie 2022, 07:51

Așa se lucrează la Cluj ademenesc jucatori cu salarii mari. Când văd fundul sacului încep cu umilințele sa scape de ei … oameni de caracter !

petermark
petermark  •  08 Februarie 2022, 23:38
Postat de flick2020 pe 08 Februarie 2022, 23:03

Ce ai patit ma...ai mancat ardei iute, si nu ai voie ? Ddbist sa vorbeasca de meciuri europene - culmea tupeului si a prostiei.

macar daca s-ar informa,dar astia de la vitan barzesti se mai si umilesc singuri si dovedesc ca habar nu au de cupele europene nici de 2 bani.

petermark
petermark  •  08 Februarie 2022, 23:36
Postat de magic4ever pe 08 Februarie 2022, 22:45

Lasa ca jucati voi in cupele europene si ati produs cea mai mare umilinta din istoria fotbalului romanesc cu Karagandy din Kazakhstan si al ei golgheter Tattybaev:))))))))))) Ati mai fost voi de rasul PLANETEI de ati aparul si la CNN cand ati fost eliminati de Ludogoret la penalty-uri cu CAINELE MOTI PORTAR:)))))))))))))))))))))))))))))))

te umilesti singur baiete. pai in primul rand a fost in intertot,unde nu conteaza,plus ca s-a schimbat regulamentul cu golul in deplasare. dar cel mai important lucru,sahtior aia joaca constant in europa si au jucat si in grupele e.l.,acolo unde voi nu o sa ajungeti niciodata. cat de *** si ce cunostinte precare despre fotbal sa ai sa nu stii ce am spus mai sus. repet,sahtior aia au jucat in ultimi 10-15 ani de mai multe ori in grupele e.l.,decat 90% din fotbalul romanesc. bine ca se desfiinteaza vitanul tau barzesti si scapam de tine,esti doar un *** prost.

dfhjhsyu  •  08 Februarie 2022, 22:41

schinbati antrenorul !!! cu Dan Petrescu pierdeti campionatul !!!! Gata este depasit !!