Comentarii (29)
189254898748309
Claude SH  •  09 Februarie 2022, 23:37

Prea târziu l-a introdus pe Bus. Bordeianu a prins o zi mai proasta iar Neguț a jucat foarte bine, nu trebuia scos. Cum a ieșit, cum CFR nu a mai avut ocazii.

legio.sud
legio.sud  •  09 Februarie 2022, 16:12
Postat de 1doru pe 08 Februarie 2022, 22:03

Ce jurnalisti de *** :))) Bordeianu a gresit cam toate pasele si nu a facut nimic bun in meci si e daramat de Petrescu :)))

De ce l-a mai dorit Dan bursuc ?

legio.sud
legio.sud  •  09 Februarie 2022, 16:09
Postat de ionica007 pe 09 Februarie 2022, 08:12

Din cate am mai auzit prin Cluj, Sigurjónsson a fost accidentat, inca nu si-a revenit complet.

Accidentat in cont … poate ! I sa rupt contul aluia !

legio.sud
legio.sud  •  09 Februarie 2022, 16:07
Postat de balotelli pe 09 Februarie 2022, 08:49

De ce vă mirați? Asta face Dan Petrescu mereu. Bagă și scoate, tot din 2 în 22 de minute. Poate, cum privea el meciul așa, tulburat cum e de obicei, l-a confundat pe Bordeianu cu Radu Niculescu... Așa cum l-a confundat probabil pe Omrani cu Pavel Badea când i-a comemorat francezului ascendenții.

Cu siguranța DP nu este un domn !!!

legio.sud
legio.sud  •  09 Februarie 2022, 16:05

DP și când juca fotbal era un personaj dificil ( conflictual ) eu auzisem de conflictul lui cu P. Badea încă de atunci , din cauza caracterului dificil a avut probleme și in viața personală ( se știu acele probleme ) .Dacă discutam de Abilitățile de antrenor nu este mare scula , stil urat , plangacios și bădăran , din aceasta cauza își atrage și dușmanii !

balotelli
balotelli  •  09 Februarie 2022, 13:22
Postat de Dumitru Ciobanu pe 09 Februarie 2022, 11:20

Vă stă Dan Petrescu în gât,el face echipa schimbă cum crede el cu toate aceste mizerii tot el va lua titlu să fie rău la cârcotași.

Din partea mea sa ia 22 de titluri, să-l întreacă și pe Nea Mircea, sa fie an de an antrenorul anului la premiile Gsp și sa iasă-n pensie de la CFR. Atâta timp cât se comportă ca un golan, își umilește elevii și tot el se victimizează cu fiecare ocazie, rezultatele nu reprezintă pentru noi decât date statistice. Iar în gât îmi stă doar acel penalty din 94, care ne-a privat de o performanță cu adevărat istorică.

torinezul
torinezul  •  09 Februarie 2022, 12:01
Postat de petermark pe 08 Februarie 2022, 23:36

te umilesti singur baiete. pai in primul rand a fost in intertot,unde nu conteaza,plus ca s-a schimbat regulamentul cu golul in deplasare. dar cel mai important lucru,sahtior aia joaca constant in europa si au jucat si in grupele e.l.,acolo unde voi nu o sa ajungeti niciodata. cat de *** si ce cunostinte precare despre fotbal sa ai sa nu stii ce am spus mai sus. repet,sahtior aia au jucat in ultimi 10-15 ani de mai multe ori in grupele e.l.,decat 90% din fotbalul romanesc. bine ca se desfiinteaza vitanul tau barzesti si scapam de tine,esti doar un *** prost.

Amice, unde ai citit asemenea bazaconii. Shakhtar K are 3 participari in cupele europene:2006, 2008 si 2021.

557359368547447
Florin Alexandru  •  09 Februarie 2022, 11:46

Petrescu dovedeste ca este un IMPOSTOR IN FOTBAL! DIN NOU!

10153267892110559
Dumitru Ciobanu  •  09 Februarie 2022, 11:20

248592264110159
Ioan Nemere  •  09 Februarie 2022, 09:49
Postat de Ioan Nemere pe 09 Februarie 2022, 09:44

Din ce meci ati pus poza ? Nu are cum sa fie de la meciul de CFR-UTA din data de 08.02.2022 pentru ca Paun a intrat in meci de la pauza ( inceputul reprizei a 2-a ) nu avea cum sa il consoleze pe Bordeianu cu privire la faptul ca a fost schimbat dupa 20 de minute ,si nici dupa meci nu avea cum sa fie facuta poza pentru ca au plecat direct la vestiare , nu s-au pus iar la discutii pe banca ! Articol de umplutura !!!

sau daca poza e de la acest meci , clar ca e facuta in prima repriza cand ambii jucatori erau pe banca, si categoric nu avea cum sa vb despre schimbarea lui Bordeianu care nici macar nu stia daca o sa intre in acest meci !!! Nu stiu de unde ati scos-o pe asta cu consolarea pt faptul ca a fost schimbat , Paun era pe teren , doar nu a iesit si el pt 1 minut sa stea pe banca cu Bordeianu in minutul 82 doar pentru al consola si in plus de asta sa si isi ia bluza pe el, dupa care sa intre inapoi.....nu se leaga articolul cu poza pe care ati pus-o !