Alte știri din fotbal
Lucescu a anunțat convocarea: iată înlocuitorul lui Ionuț Radu!
15
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
0
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Se simte diferența! » Cât costă plinul de benzină în Istanbul: „artificiul” prin care turcii limitează creșterea prețurilor
2
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Mikel Arteta după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „O dezamăgire..este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Starul lui Real Madrid a întârziat la antrenament, iar Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă cu Atletico Madrid
0
Fiorentina - Inter » Gazdele au egalat, iar finalul se încinge
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
Cum adică mai ,antrenor nr cred ca a 5 ( cincea )roata la căruță, care trebuie sa dea din vestiar altfel " fura banii " conform spuselor lui Becali intr- un articol chiar aici ,cine sunteți voi de poți sa afirmi ca plecarea șoferului cu permis de Ucraina este un pas înapoi, voi sunteți pe loc de play out!?
Inca nu stim. Ca ucrainienii nu au raspuns inca.
"Cred că în România știe toată lumea cine e Florinel Coman." Stim, stim cine e. E tipul ala cu permis de conducere fals made in Ucraina.
Daca ar fi facut Hagi treaba buna la Farul, ar fi scos si el macar un jucator de fotbal pana acum.
Sa te întorci de unde ai plecat este un pas înapoi? Domnu antrenor de umplutură, să te duci de la Fcsb la orice echipă este un pas inainte, cu atât mai mult la Farul (nu-l suport pe Hagi antrenorul pentru că este cu vechea mentalitate comunistă, dară face treabă bună la Farul și este peste Fcsb.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.