Alte știri din fotbal
Un nou lider în Liga 2! Recital în Poli Timișoara - ASA Târgu Mureș. Clasamentul
20
Detalii neștiute despre „Lungilă”, dinamovistul care a blocat-o... pe Dinamo: „Asta făcea copilul la antrenament, dacă mă credeți”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Cortegiul funerar a ajuns la Biserica „Sfânta Treime”
0
FCSB - UTA Arad, duel la Târgoviște în etapa 7-a din Superliga. Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Oficial! Chelsea l-a luat pe „Dibu” Martinez » Enzo Fernandez, iminent!
0
Adrian Mutu a ridicat în picioare peste 20.000 de oameni: „E un vis să antrenez aici”
0
Temperament italian! Eliminat după 3 minute, s-a răzbunat pe emblema Borussiei
0
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. Echipele probabile
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Te supraestimezi domnule Rotaru, momentan controlezi arbitrii, pe viitor... rămâne de văzut.
E dus saracu ....bine de tot !! Din asta traieste se pare ...!
De ce vă place să promovați un personaj precum Mititelu? Tot ceea ce spune acest om este fals. Universitatea Craiova e în Liga 1. Cea din Liga 2 este echipa familiei Mititelu și doar atât.
Paranoia atât de bine cunoscută a acestui nimic Mic ce ne mințea și înainte că toată țara îi e împotrivă în timp ce el nu voia nici să achite o factură la lumină de la cantonament.
Era o “metafora “ potcovarule!
Hadriane stai in banca ta, te face omul si la bani si la “vrajeala”! Imi e dor de vremurile cand veneai cu portbagajul plin de covrigi de la brutaria ta si cu zaibar ca sa te lasam in galerie! Dupa nume esti predestinat sa fii.... mic
Am văzut uni pe aici scriind de Rotaru ca e rau cotroleaza tot dar nu vad și nu gîndesc că acest Mititelu a distrus finalul din Craiova. Dar Nu putem cer mai mult la cei ce scriu aiurea de Rotaru si de aceasta si singura echipă din Craiova ce ce e acum in prima ligă iar cei ce vorbesc urît de aceasta echipă si de Rotaru au mintea îngustă
Ar trebui să demonstrezi asta in judecata .ar fi bine ca domnu Rotaru sate dea in judecată pentru ceea ce scrii
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai fost coleg de clasa cu Mititelu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.