Alte știri din fotbal
Fiica lui Dennis Rodman, Trinity, a devenit cea mai bine plătită fotbalistă din lume: „Ea e viitorul”
0
Ianis Zicu avertizează înainte duelului cu Petrolul Ploiești: „Este un meci special!”
0
„Diavolul” Matteo Duțu a fost prezentat oficial la Dinamo: pe câți ani se întinde contractul
1
Filipe Coelho, declarație pe placul finanțatorului Rotaru: „Acesta e cel mai important lucru”
0
Știri din fotbal internațional
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Vinovații FCSB pentru eșecul de la Zagreb: Ngezana a fost DEZASTRUOS, Olaru are o statistică negativă uluitoare » Singurul „motor” a fost schimbat la 1-2
0
Tottenham negociază transferul legendei lui Liverpool
0
Directorul GSP a răbufnit: „Meciul FCSB? Catastrofal, vraiște! Iar un lucru mi se pare de neconceput”
2
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
M am referit strict la suma, indiferent cum ar fi e aberanta…
Mai aveam un comentariu care nici nu mi-a aparut. Era vorba despre un tanar care s-a dus in Marea Britanie (in Scotia parca) si s-a crezut fotbalist. S-a bagat la joc cu dulaii si asa a luat nastere poezia "Catelusul schiop". Si un mijlocas central de la o echipa de la retrogradare in Serie A care n-a reusit sa inscrie nici un gol de la inceputul sezonului :))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ne-au sters astia comentariile de la articolul cu Farul?
Poate ca niscaiva fecesebiști inflamați de prin presă să "migreze" spre echipa lui Mititelu, altfel nu văd ca vreun oltean sănătos la cap să renunțe la Campioana unei mari iubiri doar după câteva reziltate proaste, pe baza zvonisticii defăimătoare din presa bucureșteană... Și apropo de olteni sănătoși, este adevărat că statisticianul fecesebist (indubitabil, așa reiese din postările lui în Social Media) Liviu Manolache, unul dintre autorii acestui articol chinuit, a absolvit liceul în Craiova???
Ce vrăjeli pe Rotaru ăsta, cum trăiește el așa...siropos și cu pasiune. Ăsta are școala ălora cu "blue eyes". Au găsit o iapă și acum schimbă lucrurile!
Cine știe ce clauză de reziliere are Hâncă?!?
La Craiova in afara de 2-3 jucatori , totintrebuie concediati. Pus Sorin Cartu antrenor,.sa vedeti apoi, hai Cartule ca mai bun ca tine nu gaseste Rotaru!
Ia profesionisti. 4 -5 jucatori , 1 atacant masiv- croat, bosniac, camerunez, nu stiu, sa se bata acolo in careu, Baba al Hassan, 1 de banda sa alerge mincind pamintul , gen Garita ,un fundas central, si unul in locul lui Bancu. Nu stifturi. Umbla si la juniori. u21 sunteti zero. Suntem in urma rau ca si cind am fi promovat de 1 ani. Administratie proasta.
Stai rău cu analiza textului , hanca are o acțiune la comisia FRF în care omul aberează ( 2 mil. ) dar sper că înțelegi că nici Rotaru nu e vreun fraier de pe pajiște …
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.