Comentarii (7)
 •  08 Martie 2010, 12:57

Ai pierdut din cauza lui Rony Levi !!! L- scos pe onofras si la bagat pe galamaz!!Karamian si a asezat mingea vreo 5 secunde fara sa il deranjeze nimeni!!!!!!!!galamaz neincalzit ...........si a iesit un mare rahat!!!!!!!

•  08 Martie 2010, 01:23
Postat de valyresyta pe 08 Martie 2010, 00:49

merita sa bata unirea

Merita sa bata Ceahlaul.

•  08 Martie 2010, 01:09
Postat de pe 08 Martie 2010, 00:25

Eu zic sa taci din gura Andrei ca nu cred ca te-ai uitat la meci. Steaua nu a jucat nimic in repriza a doua si s-a vazut clar diferenta pe care o fac jucatorii care joaca cu sufletul. Ar trebui ca Becali sa-i cumpere pe Vasilache ( Ceahlaul ), Onofras si Frunza ( Unirea ). Astia sunt jucatori care dau totul pe teren nu ca alde' Ov. Petre si sa nu mai vb de restul liniei mediene care e praf si pulbere. Sincer imi place cum se dedica Szekely si ambitia pe care o are dar ar putea sa arate mai mult

EU ZIC SA TACI TU DIN GURA ba baiatule steua in repriza a doua a avut 3 OCAZI IMENSE DE GOL din min 45 pana in min 60 iar unirea inafara de 2 suturi deviate a lui paduretu NU A AVUT NICI O OCAZIE DE GOL steaua a vaut 3 oacazii CLAREEEEEE:asa ca da uita-te mai bine la meci si taci din gura.numai face comentarii daca nu intelegi fenomenul

valyresyta
valyresyta  •  08 Martie 2010, 00:49

•  08 Martie 2010, 00:41

Ovidiu Petre, Surdu, Onicas ( cand revine ) si Banel Nicolita se dedica cel mai mult la Steaua. As vrea sa pastreze Becali doar jucatorii muncitori alaturi de care sa ii aduca pe: -Bourceanu -Helder -Apostol Sa manance pamantul ! Asa se face performanta cu jucatori mai slabi.

•  08 Martie 2010, 00:25

•  08 Martie 2010, 00:11

Meme deja devii penibil tu la ce meci te-au uitat? Sau ai trecut pe pastile? Cea care a pierdut 2 puncte e clar steaua. Si daca tot zici de golul marcat de kapetanos, golul de 2-1 voi cum l-ati marcat rasilor?