Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
15
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Record egalat în Newcastle - PSV, sub ochii lui Dennis Man: a înscris și a intrat în istorie
0
Lewandowski și-a dat autogol, iar adversara a râs de el pe rețelele de socializare: „Cine s-ar fi gândit?”
0
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Vlad Dragomir, la câteva minute de un rezultat mare în Liga Campionilor! Toate scorurile și clasamentul în timp real
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
MM este tipul de roman care castiga un salar bunicel cu pretul imagini...ai punctat f bine, el e f prezent in media, si, din pacate, se pare ca e si umrarit la tv....ca persoana care face parte din conducerea unui club cunoscut , e inadmisibil sa spui ca nu e important ca, fotbalisti sa nu faca scoala...prostii aia de la Ajax nu-si primesc la antrenamente copii care nu au note peste 7...si el indeamna la analfabetism . Diferenta de clasa, de caracter, dar..pe cine mai intereseaza ?
Daca TANASE e de acord O.K.La ultimul meci s-a bagat pe postul lui POPESCU CEL MIC si dadea pase cui vroia Astept meciul cu CHINDIA,o sa vedeti ca nu m-am inselat.STEAUA-VICTORIE.
Meme lasane in pace ca ne plictisestii esti nul la capitolul fotbal
Cum le stie, MM Bretonel pe toate. Doar in presa, ca in realitate ciobanul face cul il taie capul. El, MM R0mcart0n3l, e de umplutura.Doar pt *** ciobanului. MM Bretonel a stat de vorba ore intregi cu Pink, domnule, ce stim noi. Messi e ***( dupa spusele lui), pentru ca se joaca pe calculator si un jucator de fotbal nu trebuie sa faca scoala.Am citat din spusele lui MM R0mcart0n3l, un adevarat formator de opinie. E un (g)*** acest MM .MM R0mcart0n3l si Dinu (pe asta il inteleg, varsta si alccolul) sunt cele mai nocive personaje din fotbalul romanesc.Si coincidenta, ambii lucreaza la MARELE post tv Telekom.Cu audiente uriase. Daca hartia de impachetat peste, nu ar relata toate tampeniile celor 2, nici *** nu ar stii despre elucubratiile celor 2. In fine, MM R0mcart0n3l fuguta la palat, ca ai ceva de papat ( ***).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa e.Are dreptate Frunte lata, MM Bretonel Cart0n3l.Il cam paraseste parul.
Lăsați-l acolo unde este!
MM trompeta plătită de Becali poate să spună orice aberație dă bani mulți doar nu dă din banii lui el primește sâmbrie pentru ce scoate pe gură,nu e clar ce studii are afară de cele de la facultăți cu cazier a a ajuns la Tv să îl vadă gagicile cât îl duce mintea apare cu poze la ziar mai ceva ca Becali.
Asa e. Du-te la Craiova, prazul face bine la ten....
Ma gsp, voi nu v-ati saturat sa mancati pe paine tot ce declara fostul puscarias, actuala trompeta a lui becali ? Cum zice asta ceva la postul tv unde e *** ***, cum scrieti 10 articole ... :)))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
o sa semneze cu FCSB, pentru ca ii place sa mearga cu metroul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.