Comentarii (17)
101281665384194
Ioan Sebastian Vlad  •  18 Octombrie 2021, 20:54

Stimati ziaristi de la GSP, trimiteti-i lui Becali un filmulet cu faza in care s-a dictat penalty. El sustine ca aparatorul de la Mioveni l-a faultat pe Keseru din spate. Poate aflati si la ce meci s-a uitat sa ne lamuriti si pe noi. Cat despre MM, e rusinos ca gazeta publica "fanteziile" acestei ***.

whiteredarad
whiteredarad  •  18 Octombrie 2021, 14:51

MiMi Stoica, ca de obicei " bate campii", el vede conspiratie impotriva FCSB, acolo unde, la 0-0, a primit un penalty, evident aiurea, iar un adversar a fost eliminat , dupa un prim galben..mai mult decit discutabil. " In numele democratiei" GSP ii gazduieste , generos,...replica lui MIMI Stoica, plina de absurditati

luisharcsa
luisharcsa  •  18 Octombrie 2021, 14:34
Postat de valentindragobete pe 18 Octombrie 2021, 10:46

Io cre ca tu ai fost facut la aragaz si te-a perpelit prea mult ! Altfel nu se explica aberațiile debitate de tine

Io cre ca nu ai fost intrebat. Nu-i asa.

andrei_pepenel
andrei_pepenel  •  18 Octombrie 2021, 14:20
Postat de florar pe 18 Octombrie 2021, 14:12

Tu esti obiectiv ma????Stii la ce meci macar s a intamplat faza cu Popescu????Stii meciul ala cu cati accidentati grav s a lasat?

N-ai mai terminat mah nesimtitule cu prostiile?

florar
florar  •  18 Octombrie 2021, 14:12

florar
florar  •  18 Octombrie 2021, 14:06
Postat de Romica Marcut pe 18 Octombrie 2021, 14:00

*** baiatule se vorbeste de un meci si tu spui de nu stiu ce ...bati campiii ia sa ti aducem aminte cand octavian popescu s a infipt in gazon si arbitru a dat penalty indiferent cu ce echipa tii trbuie sa fii obictiv nu ca mm sluga ca el a vazut penalty , ,oameni au vazut altceva ce am vazut o ,tara intreaga daca pacalim fotbalul ,,,asta avem ne elimina echipa care nu a auzit nimeni de ele tineti o tot asa

1594919290584499
Romica Marcut  •  18 Octombrie 2021, 14:00
Postat de florar pe 18 Octombrie 2021, 12:24

Jan -Valjean zis si Vijelijan nu a vazut meciul ca el se uita doar la meciurile Stelei!!!!

florar
florar  •  18 Octombrie 2021, 13:33

Probezi ca nu ai ...mansarda!!!!Barsan daca era corect dadea ce a fost clar.....Penalty minutul 8 ,asistentul nu dormea minutul 11 ,penalty minutul 30....

dorelobossulbossilor
dorelobossulbossilor  •  18 Octombrie 2021, 12:45

vrem fapte , nu vorbe

florar
florar  •  18 Octombrie 2021, 12:24
Postat de mzm1 pe 18 Octombrie 2021, 12:20

*** arbitrajul șocant in favoarea echipei Dinamo din jocul cu Gaz Metan, despre care niciun editorialist (din cei 13 ai Gazetei) nu a suflat o vorbă! Arbitrul Cojocarul a refuzat mediesenilor un 11 m. clar, indiscutabil, dar le-a „dăruit” dinamovistilor un penalty inventat, absolut ridicol, cu care i-a băgat in joc, cu sanse de a egala. Si, in loc de 3-0 pentru gazde, fluierașul a făcut 2-1! Arbitrul a fluierat tot meciul atat de flagrant in favoarea echipei fostei securitati comuniste incât, daca mediesenii nu inscriau cele doua goluri (clare si limpezi ca lacrima) din afara careului n-ar fi castigat niciodată acest joc! Daca ar fi inscris din careu, arbitrul ar fi anulat totul: găsea el un motiv! Cornel Dinu, un dinamovis arhicunoscut, a spus textual: „Cel mai bun jucator de la Dinamo, in acest meci, a fost... arbitrul Cojocaru!”. Iar Gazeta, prin tot felul de articole nesemnate, s-a ocupat de jocul de la Buzau, unde FCSB a dominat net din minutul 1 pâna in min. 90. A avut Mioveni vreo sansă să castige acest joc si i-a sabotat arbitrul? Să fim seriosi! Cine este vinovat de eliminarea lui Buziuc, arbitrul? Unii ziaristi si comentatori au mers *** atat de departe, incât au susținut că jucătorul respectiv a vrut să fie eliminat ca sa ajute FCSB!!! Adică să ajute echipa care il daduse afară!!! Mare ți-e gradina Ta, Doamne!