Comentarii (17)
florar
florar  •  18 Octombrie 2021, 11:06

Nu este curios ca la faza lui Dumiter ,,espertii,,nici nu se uita????Nu este curios cum ,,espertii,,vad ei ofsayd la Keseru desi ce au prezentat la televizor nu poate spune la sigur ca a fost dar la ofsaydul clar la Stoica il trec la si altele iar la ofsaydul de pe Luna al lui Petrila a fost ....,,ce daca,,???? A mai fost o faza la care Tanase a dat cu capul ,cere penalty si Barsan greseste fenomenal ca nu i da cartonas!!!!E drept ca ,,espertii,,de la DIGI care au facut pe comentatorii au spus ca daca e vorba de Tanase sigur nu este penalty dar ....sa nu se dea macar o reluare chiar si cu o camera din dreptul celeilalte porti?????

101281665384194
Ioan Sebastian Vlad  •  18 Octombrie 2021, 20:54

Stimati ziaristi de la GSP, trimiteti-i lui Becali un filmulet cu faza in care s-a dictat penalty. El sustine ca aparatorul de la Mioveni l-a faultat pe Keseru din spate. Poate aflati si la ce meci s-a uitat sa ne lamuriti si pe noi. Cat despre MM, e rusinos ca gazeta publica "fanteziile" acestei ***.

whiteredarad
whiteredarad  •  18 Octombrie 2021, 14:51

MiMi Stoica, ca de obicei " bate campii", el vede conspiratie impotriva FCSB, acolo unde, la 0-0, a primit un penalty, evident aiurea, iar un adversar a fost eliminat , dupa un prim galben..mai mult decit discutabil. " In numele democratiei" GSP ii gazduieste , generos,...replica lui MIMI Stoica, plina de absurditati

luisharcsa
luisharcsa  •  18 Octombrie 2021, 14:34
Postat de valentindragobete pe 18 Octombrie 2021, 10:46

Io cre ca tu ai fost facut la aragaz si te-a perpelit prea mult ! Altfel nu se explica aberațiile debitate de tine

Io cre ca nu ai fost intrebat. Nu-i asa.

andrei_pepenel
andrei_pepenel  •  18 Octombrie 2021, 14:20
Postat de florar pe 18 Octombrie 2021, 14:12

Tu esti obiectiv ma????Stii la ce meci macar s a intamplat faza cu Popescu????Stii meciul ala cu cati accidentati grav s a lasat?

N-ai mai terminat mah nesimtitule cu prostiile?

florar
florar  •  18 Octombrie 2021, 14:12

florar
florar  •  18 Octombrie 2021, 14:06
Postat de Romica Marcut pe 18 Octombrie 2021, 14:00

*** baiatule se vorbeste de un meci si tu spui de nu stiu ce ...bati campiii ia sa ti aducem aminte cand octavian popescu s a infipt in gazon si arbitru a dat penalty indiferent cu ce echipa tii trbuie sa fii obictiv nu ca mm sluga ca el a vazut penalty , ,oameni au vazut altceva ce am vazut o ,tara intreaga daca pacalim fotbalul ,,,asta avem ne elimina echipa care nu a auzit nimeni de ele tineti o tot asa

1594919290584499
Romica Marcut  •  18 Octombrie 2021, 14:00
Postat de florar pe 18 Octombrie 2021, 12:24

Jan -Valjean zis si Vijelijan nu a vazut meciul ca el se uita doar la meciurile Stelei!!!!

florar
florar  •  18 Octombrie 2021, 13:33

Probezi ca nu ai ...mansarda!!!!Barsan daca era corect dadea ce a fost clar.....Penalty minutul 8 ,asistentul nu dormea minutul 11 ,penalty minutul 30....