FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - GAZ METAN 1-0

MM Stoica, după jocul cu Gaz Metan: „Nu țin minte vreun alt meci în care FCSB să câștige astfel!”

Mihai Stoica, 55 de ani, managerul general al lui FCSB, recunoaște că roș-albaștrii au obținut o victorie norocoasă contra lui Gaz Metan Mediaș, 1-0 - gol marcat de Florin Tănase în minutul 90+1.

Articol de GSP - Publicat duminica, 07 martie 2021 23:24 / Actualizat duminica, 07 martie 2021 23:38

Toate detaliile despre FCSB - Gaz Metan 1-0, AICI

„Nu țin minte un meci al Stelei/FCSB câștigat cu atâta șansă ca cel din seara asta. În schimb, eu am avut o experiență asemănătoare cu Unirea Urziceni la un meci cu Vasluiul. În anul în care am luat titlul”, a scris MM pe contul personal de Facebook.

MM face referire la meciul Unirea Urziceni - Vaslui 1-0 (gol Marius Bilașco, minutul 11), disputat pe 21 aprilie 2009. La finalul sezonului, ialomițenii au reușit să câștige campionatul. În urmă cu 12 ani, Stoica era oficialul grupării antrenate de Dan Petrescu.

Clasament Liga 1

Victor Becali, la GSP Live: „Trebuie să lămuresc povestea cu Iulian Cristea, Gigi și Anamaria”

Citește mai multe știri despre meciul FCSB - Gaz Metan:

Imagini dure » Miron, tăiat cu crampoanele! Stoperul lui FCSB a început să sângereze

Managerul Gigi » 3 posturi modificate dintr-o lovitură! Schimbare surprinzătoare la FCSB

Toni Petrea, un car de nervi după ce apărarea lui FCSB a fost făcută șah-mat! Faza primei reprize