Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga. Mbappe a deschis scorul
0
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Dinu aruncă o petardă infantilă pe care ziaristii o fac subiect de articol, ca de obicei cand e vorba de blaturile inchipuite ale FCSB. Cand e vorba de blaturile autentice ale echipei Dinamo, presa, tot ca de obicei, tace mâlc! Cum poate fi crezut cineva cand afirmă că i-a spus lui cineva (fară nume), candva, ceva, tra-la-la, 2 pauză, 1 final?? Da, Dinu a fost mai mult decât credibil atunci cand a spus cum câstiga Dinamo, inainte de 89, meciurile din Europa si cum a ajuns Dinamo intr-o semifinală de cupă europeană: prin mituirea arbitrilor straini, cu geanta de 25.000 de $, geantă pe care o strecura arbitrilor chiar el, Cornel Dinu! Da, aceasta este o informație care nu poate fi pusă la indoială, pentru că este, de fapt, un auto denunț penal! Desigu, faptele (de mituire a arbitrilor) s-au prescris, de aceea Dinu e curajos abia acum. Alta afirmație corecta a lui Dinu este aceea ca Dinamo este la atreia inolvență in ultimii 10 ani. Omul este membru in CA la Dinamo si vorbeste... din acte!
“ETAPATULE”! “ENERGOFAGULE”! Amice, esti Giani din LasFierbinti, cel putin! Are dreptate MM: prea prosti, prea multi!
Alo MM -voi mai faceți și blaturi printre altele cu kfr ( in 28 Iulie 2020) când le-ați dat meciul pe AN cu 2-0 doar sa nu câștige Craiova titlul … ar fi bine sa taci !
Bai MM - golănașilor lasă statistica in privința Craiovei ca din alea 18 victorii 15 ți le-au adus arbitrii …
MM - un eșuat in curtea lui GG pt un oscior … când văd atâția blatul la pariuri el ne face prosti .Nu are tupeu , mai grav e nesimțit
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băieții ăia se întorceau dintr-un turneu în care ei jucaseră bine. Ianis Stoica, în schimb, a provocat acolo o bătaie generală la meciul cu Mexicul, după ce a lovit golănește cu pumnul în față un adversar!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***! A ajuns unu cu 7 clase si un seral ca educatie si o repriza si-un joc intrerupt la fotbal (si alea la juniori) sa ii faca prosti pe....Ahh..ce ne mai mira. Mm...te-ai murdarit la gura de franceza baiatule. De regula astia ce incearca sa etapeze si sunt plini de activitati cronofage si energofage, sunt cei mai frustrati!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A ajuns MM Stoica sa dea lectii lui Dinu si Cartu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.