Alte știri din fotbal
Real Madrid, gata să bată recordul în transferuri pentru o jucătoare de 19 ani
0
Rapid încearcă să scape de Kader Keita! Momentan, refuzuri pe linie: „Totul s-a închis din start”
2
Au intrat oficial în insolvență, la o lună după finalul Superligii
0
Întrebat despre Hagi și Dobrin, Ioanițoaia s-a pronunțat: „El a fost cel mai talentat, un artist!”
0
Știri din fotbal internațional
De speriat! Haaland e gigant manga: „Aceeași energie” » Postarea se apropie de două milioane de vizualizări!
0
Brazilia s-a opus FIFA » De ce a refuzat să joace în roșu la Campionatul Mondial
0
Barcelona a cumpărat un atacant de la Campionatul Mondial!
0
Clipul cu Antonela face înconjurul internetului! Cum au surprins-o reporterii GSP: „Crede că îl iubește pe Messi mai mult decât noi...”
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Cata vreme te oftici si dai in icter, e perfect!!! Ce si-ar dori un stelist mai mult de atat? Dinamo in insolventa si aflata la retrogradare sub spectrul falimentului, clona lui Talpan zbatandu-se mediocru prin divizia B si fara drept de promovare; Rapidurile clone fara numar in deringolada de identitate, Craiovele una mai clona decat cealalta, Steaua (eu asa ii zic) luptand la campionat, asa cum e in ADN-ul ei de la infiintare si pana in prezent, neintrerupt in prima liga!!! Asadar, plange cu decenta si cu umilinta...
Ni-mimi-cul Stoica este prea bagat in seama si se da si el mare, el fiind un mare linge-blide de la curtea palatului de branza
Câte conturi îți mai faci pacaliciule?
Olaru a intrat ii n viteză peste fundașul advers, fără nicio treabă cu mingea (metodă brevetată de Fcsb și folosită cu succes și de Keșeru la "penaltyul" său)... edificatoare discuția și reluările din emisiunea Digisport, o găsiți pe internet. Cât despre penaltyul dat de Bârsan pentru fault la Mihăilă într-un meci cu Craiiva, lucrurile s-au clarificat la timpul lor (în acel meci s-a mai acordat penalty și lentru lovirea lui Koljic cu pumnul de către Vlad). Dar se vede că nesimțirea mincinosului nu are limite și, evident, unuia ca el îi stă bine să strige șmecherește despre alții că sunt hoți...
Cine pune capăt acestei mizerii care a devenit Fcsbul? Rușine tuturor celor care închid ochii în fața minciunilor, hoției și bătăii de joc la adresa suporterilor fotbalului curat și frumos pe care le promovează individul ăsta dubios, a cărui singură dovadă de credibilitate este "diploma de bună purtare" obtinută (și aia cu pile!) prin pușcării... Ajunge!
cam cat iti ia sa te uiti la faza de penalty si la offside la keseru?
Karakagandi are de 3 ori valoarea lotului lui Mimamo si este fosta participanta in Europa League
Nu vă e rușine, băi hahaleleor, în ultimele etape în fiecare meci ați avut om în plus și penalty, băgați-vă mai bine capul în pâmânt și rușinați-vă, că e prea pe față!!! Nerușinaților, nu sunteți în stare să bateți în luptă dreaptă nici măcar Sahtar Karagandy, dar în capmionat vă împing din spate arbitrii, ca să nu ajungeți în play-out!!! Gașcă penală de nesimțiți!
Mimamovistii aflati la a treia insolventa in 10 ani care nu isi platesc jucatorii, iau bataie de la toti de prostalai ce sunt s-au apucat sa vorbeasca de corectitudine. Asta dupa blatul cu UTA si ajutati de arbitri, dupa penalty-ul absolut inventat vineri. Tinuti in divizia A de FRF, *** Romaniei care aranjeaza meciurile cu Voluntari in fiecare an :)))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu sunt numai blaturi,e cam....pe față hoția! Cei mai mulți infractori,de la fcsb provin...hrebe,becali( toți) mm,city insurance,erbașu etc.! Se umblă cu....arbitrii,se cumpără jucători pe sume enorme de la echipele care le dau puncte etc.! Becali spune în direct că distruge echipe...,ca e antivaccinare,dar nimic nu se face ptr al opri!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.