Comentarii (19)

mozart  •  16 Mai 2019, 01:16

Altfel spus, noul antrenor are voie să...

caoradea  •  16 Mai 2019, 07:04

Cu alte cuvinte, cei pana acum nu au avut putere... Eu asta inteleg. Adica puterea era trimisa pe telefonul lui, iar el dadea mai departe antrenorului.

kikostel  •  16 Mai 2019, 01:05

MM este ceea ce Gigi merită. Unde e cădere, mai înainte a fost mândrie, zice o vorbă înțeleaptă. Copilul cel mare al mandriei lui Gigi e MM. Copiii mai mici, eșecurile repetate.

herman25  •  16 Mai 2019, 08:51
Postat de tinn pe 16 Mai 2019, 07:51

vezi-ti ba miau miau de play out. aia-i conditia si imaginea voastra. o porcarie de echipa

fcsb? Stim cu totii asta.

Conache Pavel  •  16 Mai 2019, 05:54

N-ai fost inspirat niciodata cu nimic, esti un "atarnator" pe langa Becali si atata tot.

burgman  •  16 Mai 2019, 08:39

Pacaliciule, de-aia nu mai dau mileul jos de pe TV, te vad pe tine!

nelu_faget  •  16 Mai 2019, 08:28

"Teja venea dimineața și pleca seara de la bază." Și treaba asta îl face neapărat antrenor? :)))))))))))))))))))))

corectu  •  16 Mai 2019, 07:31

Sumudica la Astra era injurat de Budescu la schimbari.Alibec a mai fost la Steaua.Fara ei.

Petre Radulescu  •  16 Mai 2019, 07:30
Postat de poison pe 16 Mai 2019, 07:20

Da. Sau mai poate fi interpretat ca: "Edi o să aibă mai multă putere" - o să fie lăsat să facă el a 3-a schimbare. Oricum și Gigi a aanunțat că el va impune doar 5 titulari, deci Edi chiar are puteri sporite. :)) Ce club jalnic!

Da, e jalnic pt. că termină de 13 ani înaintea lui mimamo si se califică aproape an de an în grupele cupelor europene. Mai ai frați?

poison  •  16 Mai 2019, 07:20
Postat de caoradea pe 16 Mai 2019, 07:04

Cu alte cuvinte, cei pana acum nu au avut putere... Eu asta inteleg. Adica puterea era trimisa pe telefonul lui, iar el dadea mai departe antrenorului.

Da. Sau mai poate fi interpretat ca: "Edi o să aibă mai multă putere" - o să fie lăsat să facă el a 3-a schimbare. Oricum și Gigi a aanunțat că el va impune doar 5 titulari, deci Edi chiar are puteri sporite. :)) Ce club jalnic!

  • 1
  • 2