Alte știri din fotbal
Răzvan Burleanu: „Am luat în calcul suspendarea meciului de marți, am vorbit cu slovacii și UEFA”
0
Ce se întâmplă cu naționala României la Mogoșoaia, în timp ce Lucescu a rămas internat
0
Cele 32 de echipe rămase în cursa pentru Liga 2 » Cât de complicat e sistemul de promovare în acest sezon
0
Ciprian Marica, despre problemele lui Mircea Lucescu: „Probabil l-a consumat și acest meci cu Turcia”
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Marica, daca baga VAR, o sa apari si tu la reluari, prin hoteluri.
Roșu 100%. Genul de fază la care se vede reaua intenție a arbitrului. Nu poate să invoce nimic în apărarea lui, decât faptul că îl cheamă Cojocaru și nu vrea să rămână fără materie primă.
Cu ajutorul presei ,puscariasul asta de Stoica,a ajuns sa se dea la Cirtu,la Craciunescu,la toata lumea!
Tu cunoști stele care dispar zeci de ani...???
Desigur că tu ai câștigat premii pentru decenta! Ne arăți prin limbaj...
Sunteți ridicoli!!! MM a recunoscut din prima rosul de la Cristea dar nici un așa zis om de fotbal nu a recunoscut rosul pentru Gol decât când MM a pus lupa pe faza!!! Mai mult MM a făcut scandal pentru faze evidente iar Dan Petrescu a făcut scandal desi arbitrajul a fost clar proCluj!!!! La fel a făcut și Contra și spaniolii...Marica de ce nu și-o fi dat prosopul jos și pentru rosul primit de clujeni?
Păi deșteptule ,cum poți să urli acum pentru roșu la Cârstea din minutul 75 și să ne mai spui că Steaua a fost avantajată și cu Dinamo??? Păi Gol in minutul 13 jucătorul cui era???? Sau roșiile contează numai când le încasează Steaua nu și Dinamo?
Daca se poarta prosop atunci Marica se visează la Cluj prins iarăși de soțul...
Marica nu a mai cerut nici roșu și nici VAR la cotul lui Gol!!! Nici un dinamovist nu a spus că un roșu ar fi greșeală mare de arbitraj!!!!
Spre deosebire de aceei hombre mm a recunoscut greseala in favoarea echipei lui
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.