FOTBAL  »  Superliga  »  CLINCENI - FCSB

Mihai Stoica, surprins vorbind la telefon înaintea pauzei din Clinceni - FCSB! Ce a urmat

Toni Petrea a efectuat două modificări la pauza partidei dintre Academica Clinceni și FCSB.

Articol de GSP - Publicat luni, 19 octombrie 2020 20:15 / Actualizat luni, 19 octombrie 2020 22:17

FCSB nu a convins în prima repriză a partidei cu Clinceni. A avut posesia, dar ocaziile clare de gol au lipsit, cu excepția unei mingi expediate de Tănase în bară transversală. Cu câteva clipe înaintea finalului primei reprize, Mihai Stoica a fost surprins de camere vorbind la telefon.

FCSB, 2 schimbări la pauza meciului cu Clinceni

Cunoscut fiind istoricul intervențiilor patronului Gigi Becali, cel mai probabil el a fost interlocutorul, mai ales că Toni Petrea a efectuat 2 schimbări la pauză:

1. Octavian Popescu a intrat în locul lui Alexandru Buziuc
  2. Ovidiu Perianu i-a luat locul lui Ovidiu Popescu

Clinceni - FCSB, echipe de start:

Academica Clinceni: Vâlceanu - Pashov, Jutric, Patriche, M. Dobrescu - Cebotaru, Cascini - A. Cordea, Chunchucov, P. Petrescu - R. Andronic
Rezerve: G. Ureche - Fl. Achim, Chandarov, Boiciuc, Rusescu, C. Șerban, P. Pîrvulescu, L. Dumitriu
Antrenor: Ilie Poenaru

FCSB: A. Vlad - V. Crețu, I. Cristea, Miron, Panțîru - Moruțan, Ov. Popescu, Fl. Tănase - D. Man, Sg. Buș, Buziuc
Rezerve: Straton - G. Simion, Briceag, Vînă, C. Dimitru, Perianu, Oc. Popescu, G. Enache, A. Șut
Antrenor: Toni Petrea

VIDEO Raul Rusescu, prezentat la Academica Clinceni » Gata să debuteze împotriva lui FCSB

Reghecampf e văzut înapoi la FCSB: „E singurul care poate face asta! Fără el, FCSB nu are nicio șansă”