Alte știri din fotbal
Lovitură înainte de Turcia - România: omul de bază al lui Lucescu e OUT?! » Primul verdict al medicilor: ligamentul colateral e afectat
0
Mario Camora, laude la adresa rivalei: „Au cel mai bun lot și jucători de calitate”
0
„Nu mă așteptam” » Lorenzo Biliboc nu visa la o astfel de traiectorie, după eșecul cu „U”
0
Iuliu Mureșan este convins că CFR are o „perlă”: „Un jucător fantastic” » Ce spune despre contractul lui Pancu: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Situație limită după criza de nervi a lui Chivu! » Cine va sta pe banca tehnică la Inter în meciul de duminică?
0
Antonio Cassano a dat verdictul în Serie A: „Inter mai poate pierde titlul numai dacă îl readuce pe Inzaghi! Jurnaliștii din Italia nu merită oameni precum Chivu”
0
Lotul lui Ancelotti pentru amicalele cu Franța și Croația » Absență de marcă cu doar trei luni înaintea CM 2026!
0
Legenda lui Manchester United îl scutură pe antrenorul „diavolilor roșii”: „Există variante mult mai bune decât el!”
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Cristian Popescu Piedone a recunoscut că a condus 10 ani fără permis de ...
Libertatea
Somn uriaș de 109 kilograme, prins de un pescar din Austria: „Ce submarine ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Donald Trump spune că va ataca Cuba: „Voi face ce vreau cu ea”
Libertatea
Aștia de la GSP!Cica„FRF”ar „face loby”pentru echipa lui Becali!Adica Stoichița!Ala- care la finala Cupei(din 2020)dintre fcsb și Sepsi-la pauza meciului(in caliate de reprezentant al FRF forul organizator),s- dus...in vestiarul celor de la fcsb!De ce s-a dus?S-a dus ca sa-i ...certe pe jucatori fcsb-ului!Ca nu sunt atenți și nu dau gol,riscând sa piarda Cupa și participarea in preliminariile Europa league(ei fiind in ac el moment pe locul 5)!”Buun baiat”!Matura și curtea lui GG, daca-l pune!
Nimeni vreodata nu o sa recunoasca clona aceasta ca steaua .. daca fcsb dispare .. or sa dispara o masa mare de suporteri .. vrem un club liber .. nu politic .. Afara cu politicul din fotbal .. aveti exemple destule despre ce face politicul in fotbal(urziceni , otelul , petrolul ) cfr .. care desi castiga trofee interne afara arata adevarata fata .. suntem la nivelul insulelor feroee
Putea sa fie si omul lui stalin .. ce spune .. este adevarat .. csa de 8 ani de zile papa bani de pomana .. despre asta nu se vorbeste .. 8 ani de zile cu buget de liga 1 si ei sunt la amatori .. craiova lui mititelul e mai steaua decat amatorii platiti regeste la csa .. cum bha sa ramai repetent in liga a 4a :)))
Don Stoichiță, omu lui Becali în FRF, ce să aștepți de la ăsta? Oare de ce miliardarul Gigi nu-și face arenă,că are multe terenuri?!? Răspunde GSP?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.