Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Toate echipele calificate din grupa Europa League: „roșu” pentru Răzvan Lucescu, PAOK s-a prăbușit!
0
Prea târziu! Naivă în prima repriză, FCSB s-a trezit după pauză, dar n-a putut să o întoarcă pe Fenerbahce. Final de aventură în Europa League
56
Ce se întâmplă cu Charalambous? Aproape de bătaie la vestiare!
2
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
mai baieti voi chiar nu realizati ca nu ii faceti rau lui Becali ci echipei ? Lua-ti aminte la galeria Papidului care chiar daca i-l uraste pe Copos canta 90 de minute pentru echipa si a-ti vazut ce rezultate are acasa Rapid . gasiti o modalitate de a manifesta impotriva ciobanului dar sustineti echipa din toate puterile voastre,pentru ca i-mi este dor de galeria aia minunata de la meciul cu Valencia cind ningea dar nimeni nu a plecat si am cintat din tot sufletul.mi-e dor de acele vremuri.
Steaua a jucat excelent in prima repriza si execrabil in a doua ...Stoichita e primul antrenor de dupa Protasov care incearca sa imprime un joc mai ofensiv, insa, cui ? Terenul a fost foarte greu, fanii nebuni ... bineinteles, arbitrajul mucosului ala lamentabil, accidentari cat incap intr-un intreg sezon si ..., uite asa, se ajunge la concluzia ca Steaua de astazi NU ARE VALOARE, deci, NU ARE JUCATORI ! Daca nu se va face o urgenta remaniere a lotului in pauza de iarna,decaderea va continua ..
Ma sluga lui Becali lasa-te de fotbal sau impune-ti propriul stil, cat despre arbitraj, a fost jalnic, Hateganu ar trebui sa se lase de arbitraj, rusine!!!!!!!!!!
TU INJURAI ACUM 2 ZILE PE UN OM DE MAMA, FARISEULE!!!!
Mai STOICHITA , ai facut-o de OAIE...
steaua a mai fost furata si in meciul cu unirea alba iulia....penibilule !
DOMNUL STOICHITA UITA CA ACUM DOUA ZILE INJURA DE MAMA UN SPECTATOR DE LA MECIUL CU SPORTUL!!! !!!!!!!!!!!!!!!! RUSINE TIE!
HOTIE PE FATA . ACEST ARBITRU HATEGAN A FURAT PE STEAUA DE CAND ARBITREAZA EL SI MAI SI ZICE IN GAZETA SPORTURILOR CA E DINAMOVIST. RUSINE !!!! RUSINE !!!!!
Pai fanii care injura nu mai sunt fanii echipei Steaua pentru ca au fost indepartati de persoane incapabile (antrenor, patron, presedinte). In plus, la scoala nu se preda niciodata vreo lectie "Cum sa fii suporter de success". Sunteti niste multimi vide. Toti de la Steaua actuala.
Iar arbitrul?!!!!!!! Bai, Stoichita! M-am saturat deja de fitele tale de coc_ota masculina, frate! Esti varza, frate! Antrenor de Azerbaidjan si Salvador, ce cauta in primul "11" Toja?! Toja si Moreno te vor pierde!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.