Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Titularul Spaniei nu-i ia de sus pe saudiți: „Chiar dacă nu sunt cunoscuți în Europa”
0
Drama internaționalului portughez: „Credeam că nu o să mai pot merge”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
Dă cu respectul în stânga și în dreapta, de la copii nevinovați până la infractori adevărați. Mi-e milă de el ...
Ma multe clone sunteti pe aici... e normal la o clona *** sa aiva suporteri clonati...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce vrea asta sa implementeze... e picat in cap? La fecesebe he he se implementeaza o sigura strategie. Ce viseaza arhanghelu noaptea.
Ce copil e tesla asta, zici ca are 10 ani.
Titrat la ce, la umilinte? Taci *** din gura, ca te faci de ras, prostule!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta, ca-l respecta foarte mult pe MM, e o declarație tare.
Teja asta mi se pare cel mai papagal dintre toti antrenorii de la FCSB. Apropos, cel mai titrat club e Steaua nu clona din Pipera. Din prima Liga cel mai titrat e Dinamo, daca nici atata nu cunosti ... vai de capul tau, te mananca pe Becali pe paine, cred ca si MM si Lutu.
eu nu cred,eu sunt sigur ca au plecat din cauza celor 2,5 milioane de euro incasate pe el.
nu am citit mai mult decat primele 2 randuri din nebunia ta de text(wtf?ce naibi ai scris acolo de ai avut nevoie de asa de mult),dar sa vorbesti de alt cont cand voi va schimbati conturile o data la 2 luni ca nici nu mai stii cu cine vorbesti,este prea de tot. singura constanta la "voi".spalati closete prin strainatate,atata tot. in Romania nu mai exista antistelistii care sa aiba puterea sa scrie pe internet. voi mai puteti scrie pentru ca nu v-au umilit colegii la servici sau la scoala din cauza lui dinamo0 sau cfr, dar noi aici in Romania am umilit toti antistelistii de nu mai au aia curajul sa scrie nici macar pe net. asta este toata diferenta,oricum,cum naiba sa va umileasca aia din afara in legatura cu dinamo sau cfr cand nici nu au auzit de echipele astea
Cred ca au plecat din cauza lui Gigi, MM si Mache... Dica nu avea niciun cuvant de spus, el a fost doar o unealta...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.