Alte știri din fotbal
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
A dat planurile peste cap la FCSB » Când se alătură lotului roș-albastru
0
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Știri din fotbal internațional
„Suntem încă împreună” » Mesajul lui Messi după ce a scris din nou istorie la Mondial
0
Încă un selecționer ia în calcul demisia după Campionatul Mondial
0
Titularul Braziliei a rămas blocat când a fost pus să rostească nume de jucători japonezi
0
Tocmai nemții au ajuns să se plângă?! » Marea problemă a lui Nagelsmann: „Fizicul e dificil de antrenat!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Sunt sonați . Cum sa joace în prima liga fără licență ? ______ Rapid ajunge iar la TAS. O sa fie rasul curcilor la Tribunalul pentru Arbitraj Sportiv de la Lausanne când or sa vadă iar pe Rapid fără licență judecat . ________ Toată din Europa o sa rada de Rapid, presa internațională o sa faca mișto : cică hotărârile TAS trebuie comunicate și în limba tziganeasca sa priceapă și rapidistii !
://www.realitatea.net/doi-suporteri-ai-farului-au-intrat-deja-in-greva-foamei_1244656.html Mitica da-le un loc celor de la Farul in liga intai...
Saptamana viitoare vom fi in Liga I, greva foamei se va incheia",anunta Cristescu. Seful Rapidului a fost azi in vizita la stadionul Giulesti alaturi de jucatori pentru a-i incuraja pe suporterii care isi pun viata in pericol pentru clubul lor
am nteles sa traiti :) ORicum ma amuza cu comentariile lui d-asta am ntrebat de el !
samsung am si eu....dar nu e de la copos!:))
ma bucur sa vad ca unii dintre voi gandesc si isi dau seama ca acea greva e ridicola, singura sansa de a rezolva ceva, cu toate ca e foarte greu, e ca voi sa luati legatura cu suporterii celorlate echipe din tara si fiecare sa faca presiune la propriul club sa-l debarce pe dragomir, lucrul asta chiar e la indemana cluburilor, faptul ca nu au facut-o pana acum dovedeste ca sunt complici cu lpf si frf in ceea ce priveste mizeria din fotbalul nostru...............cu sandu e mai greu pentru ca sunt alte proceduri dar cu mitica e foarte simplu
si pe unii si pe altii
Nu sunt Imperator , cred ca era mai jos cu contul walhalla ! Cred nu sunt sigur, dar pare stilul lui .
Stii ca Liga Suporterilor Rapidisti de ciuda ca Bourceanu a marcat in minutul 96 golul victoriei au reclamat peste clubul Rapid direct lui Platini UEFA intr-un memoriu de 8 pagini EXCLUDEREA STELEI DIN UEFA ? _________ ://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/au-pirit-steaua-la-platini-liga-suporterilor-rapidisti-a-reclamat-la-uefa-comportamentul-rasist-al-stelistilor-364901.html __________ Omeni mici la suflet si negriciosi la fata ! ____ De ce CFR Cluj dupa ce ei in Gruia au incendiat steagul Ungariei si fularul ceferist nu au procedat la fel ?
pe coreeni sau pe copos?:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.