Alte știri din fotbal
Schimbare de situație » Anderson Ceara, aproape de o echipă din play-off: „Noi îl vrem”
0
Andrei Nicolescu pune tunurile pe jucătorii lui Dinamo
0
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
Știri din fotbal internațional
A dezaprobat Ancelotti jr introducerea lui Neymar? Videoclip viral în mediul online
0
Croația - Portugalia, în 16-imile de la Mondial, se joacă fix la un an distanță de la moartea lui Diogo Jota
0
„Suntem încă împreună” » Mesajul scurt al lui Messi după ce a scris din nou istorie la Mondial
0
Încă un selecționer OUT, după eliminarea de la Mondial?! Reacția surprinzătoare
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
oricum erau rupti de foame ei si asa ,acum o sa ramana stadionul fara fier,fura aia tot...:)
I'm in!!
Greviștii foamei din Giulesti dacă au onoare bla bla bla de ce nu cer conducerii Rapidului sa își retragă cererea de a juca în liga de 20 de cluburi pt ca nu au licența și este total ilegal si imoral ? Ce vorbim aici ? Totul este o mascarada în șantajul executat de Rapid asupra lui Dragomir cu momentul mitei !
eh ,vorbesti si tu sa nu dormi ,vorbesti vorbe ,adica daca te-ai clasat cat sa nu ajungi la retrogradare este de ajuns in opinia ta ,pai atunci sa ne cumparam fiecare echipe in prima liga si sa facem contracte mari ,nu platim nimic ,dar nimic peste tot si daca ramanem pe loc neretrogradabil stam in prima liga ,la anul o luam din nou la fel si tot asa ,ce vorbesti straine? mai pe romaneste ,ai bani stai la vila ,adica in prima liga ,nu ai bani ,fugi la cort ,in B,C etc !
si eu am Samsung dar ii iubesc la infinit
eu cu siguranta nu-l sustin ! si crede-ma, vb in numele multor rapidisti ! o sa-l sustina fanaticii, cei care exista in fiecare tabara, gen valah, oameni care traiesc pt echipa de parca ar primi bani de la asa ceva :)))) eu nu m-am agitat atat nici pt lucrarea de disertatie si asta face politica pe ghesepe, oameni nebuni :))) revenim: cristescu se agita pt propria persoana ! pt a obtine banii care se distribuie fiecarei echipe participante in primul esalon ! daca ar gandi putin si-ar da seama ca la ce lot are rapidul acum, nici n-are ce cauta in liga 1 ! in loc sa se concentreze pe-o reconstructie de la 0, el continua acest tango infect cu liga, care n-o sa aduca niciun beneficiu....
Presimt ca Mitica are in ballroom , numati plasme Samsung de la Ana Electronics , altfel nu inteleg de ce tot insista sa ii bage pe Rapid in prima liga
orice e posibil ti-am zis ,ca nici nu stiu ce sa mai cred in tara asta ....
nu e asta ,lucreaza la el ...
ai grija ce zici,fiindca vad ca vorbesti de demnitate dar atunci de ce sustii ca meritati sa ramaneti in liga 1 (ca copos a gresit si sa nu suferiti voi) ? Pai ba baiatule ,ori e lege ,ori nu mai e ? adica toti fraierii isi platesc tot ce trebuie la stat,iau licenta si copos nu !Pai si atunci cum sa merite rapid sa fie in liga 1 doar ca a terminat pe 8 ? Clar si chiajna fiindca a retrogradat nu trebuie sa fie in liga 1 ,asa cum nici rapid ,fiindca nu are licenta nu merita asta !deci 17 echipe era corect sau puteau completa cu un loc (baraj echipe din liga secunda cu licenta -locurile 3 ,repet daca aveau licenta ) ! eu nu am treaba cu suferinta rapidului dar asa e corect !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.