Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
E greu sa ai rezultate la Steaua. In primul rand ai jucatori nu foarte buni, care pe langa faptul ca sunt neplatiti la timp si nici nu iau foarte multi bani, stau mai mult cu gandul la ce va spune patronul,decat la fotbal. Sa-i motivezi, e destul de greu din motive lesne de inteles.Sa zicem ca ai putea sa-i pui pe picioare intr-un timp mai lung, dar care nu exista.Deci cum vrei sa faci performante fara valoare, fara bani, fara incredere, fara timp de a indrepta aceste lucruri? E imposibil, nimeni nu vareusi, parerea mea.
jiji ,jiji nu-i lasa,nu-i lasa,in b, cu ei
bai,aurolacilor voi nu vedeti ca nimeni nu mai vrea sa antreneze steaua
daca vine mäta , da , va avea antrenoare.
Mircea Radulescu...A tipul ala care plingea dupa legitimatia gratuita de acces in Giulesti...Ce mai e de zis..A amendat Craiova acum doi ani pentru antrenor dar avea numai cuvinte de lauda de Sumudica...Sa faci si tu striptis ca oricum i-ti iei banii degeaba...Ar trebui sa respecti toate cluburile nu numai pe aia din Giulesti...Auzi Scoala de ANTRENORI...pii antrenor slab ca tine....
Ma uit si ma minunez... Toata peluza sud, alias drogatii si derbedeii, isi dau cu parerea. La mintea lor de gaina, nu te astepti la nimik bun. Ciudatilor, stati linistiti (eventual mai puneti de o manifestatie) Steaua, la reunirea lotului pt. pregatire va avea antrenor. O sa muriti de ciuda . OFTICATILOR !
mda, dar poate cu ocazia asta va muri si ciobanul de inima.....rea ! :)
DLe STOICHITA ? Va rugam sa intrati pe GSP si sa ne spuneti daca macar Dvs veniti , ca nu vrea nimeni altcineva , si suntem cu totii tensionati ! :)
Asta e cea mai tare LOVITURA pe care un bOier o poate primi , sa nu mai fie bagat in seama de nimeni , stiti cum este ? Ca Bibanul in plasa ! :))
Parerea mea , daca nu gaseste antrenor , GIGI e pe duca , ii vine sfarsitul ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.