Comentarii (16)
Dumitru Florin  •  01 Iulie 2020, 16:49

Bai, dar nu poate si Dinamo sa retrogradeze, ca hop apar moldovenii sa le sufle ultimul loc! Se dovedeste ca Rednic are, cu adevarat, suflet si simtire de "caine"!

dumitru82drugan  •  01 Iulie 2020, 11:14

Rednic îsi arata neputinta ! Aduce 13 jucatori la echipa din care 2 accidentati si 8 care nu au mai jucat de minim 6 luni sau un an si se vaita de arbitraje ! Strambul tot stramb !

geogeo  •  01 Iulie 2020, 10:41

Arbitraj complet pro Hermanstadt, Rednic are dreptate 100%. Mai gresesc arbitri, dar cand toate deciziile sunt impotriva ta...

ishhhhhhhh  •  01 Iulie 2020, 08:35
Postat de Dumitru Ciobanu pe 01 Iulie 2020, 08:14

Sunt 2 probleme la Sibiu și-a băgat coada Ana Maria Prodan și iubitul ei și mulți joacă cum cântă această individă,2 cum să retrogradeze echipa lui Iohanis?

Nu are nicio treaba Ohannes cu echipa. Pur si simplu e vorba de prezenta Prodancai

Dumitru Ciobanu  •  01 Iulie 2020, 08:14

Sunt 2 probleme la Sibiu și-a băgat coada Ana Maria Prodan și iubitul ei și mulți joacă cum cântă această individă,2 cum să retrogradeze echipa lui Iohanis?

dubluv  •  01 Iulie 2020, 07:56

Il inteleg perfect pe Rednic, are perfecta dreptate sa isi arunce legitimatia. Echipa lui chiar nu joaca nimic.

mosierul  •  01 Iulie 2020, 06:32
Postat de issconcs pe 01 Iulie 2020, 00:10

petres cu se pare ca e arbitru care trebuie sa duca un meci intr-un sens . cfr a luat campionat cu arbitraje deale lui petrescu tinem minte 1 gol sibiu si petrescu scoate mingea din poarta pe motiv defaul ..neexistent beto lovit de vant ..acum si-a reparat greseala si a dat punctele sibiului inapoi dupa ani ..

...fiecare echipa cu arbitrii ei de casă.....dar voi îi vedeți doar pe unii căci na....așa sunt romanii, IPOCRIȚI

catalin.fcdb  •  01 Iulie 2020, 01:02

hai neaa mircea inapoi ca ai o revansa de luat in fata suporterilor care te vor, vino sa ne salvezi din *** in care ne-au lasat Balanescu,Prunea si Negoita, fix cu aia cu care ai avut divirgente tu !!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

popescu222  •  01 Iulie 2020, 01:02
Postat de rise pe 30 Iunie 2020, 23:15

Dar cand in sezonul trecut echipa ta primea penalty-uri inventate nu mai scriai asa ceva, nu ?

Mentalitatea romaneasca - intotdeauna e ceva legat de trecut. Dupa logica asta ar trebui sa continue furaciunile la nesfarsit, fiecare razbunand pe cea precedenta.

issconcs  •  01 Iulie 2020, 00:10

petres cu se pare ca e arbitru care trebuie sa duca un meci intr-un sens . cfr a luat campionat cu arbitraje deale lui petrescu tinem minte 1 gol sibiu si petrescu scoate mingea din poarta pe motiv defaul ..neexistent beto lovit de vant ..acum si-a reparat greseala si a dat punctele sibiului inapoi dupa ani ..

  • 1
  • 2