Comentarii (16)
issconcs  •  30 Iunie 2020, 23:24

un meci furat pe fata de furat de arbitru ..clar sibirnii trebuie sa ramana in liga1 prin orice mijloace ..ana o sa fie darnica cu toti care o ajuta ..alta echipa blatista a aparut in kmamaliga1 .

Dumitru Ciobanu  •  01 Iulie 2020, 08:14

Sunt 2 probleme la Sibiu și-a băgat coada Ana Maria Prodan și iubitul ei și mulți joacă cum cântă această individă,2 cum să retrogradeze echipa lui Iohanis?

dubluv  •  01 Iulie 2020, 07:56

Il inteleg perfect pe Rednic, are perfecta dreptate sa isi arunce legitimatia. Echipa lui chiar nu joaca nimic.

rise  •  30 Iunie 2020, 23:15
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Dar cand in sezonul trecut echipa ta primea penalty-uri inventate nu mai scriai asa ceva, nu ?

Dumitru Florin  •  01 Iulie 2020, 16:49

Bai, dar nu poate si Dinamo sa retrogradeze, ca hop apar moldovenii sa le sufle ultimul loc! Se dovedeste ca Rednic are, cu adevarat, suflet si simtire de "caine"!

dumitru82drugan  •  01 Iulie 2020, 11:14

Rednic îsi arata neputinta ! Aduce 13 jucatori la echipa din care 2 accidentati si 8 care nu au mai jucat de minim 6 luni sau un an si se vaita de arbitraje ! Strambul tot stramb !

geogeo  •  01 Iulie 2020, 10:41

Arbitraj complet pro Hermanstadt, Rednic are dreptate 100%. Mai gresesc arbitri, dar cand toate deciziile sunt impotriva ta...

ishhhhhhhh  •  01 Iulie 2020, 08:35
Postat de Dumitru Ciobanu pe 01 Iulie 2020, 08:14

Sunt 2 probleme la Sibiu și-a băgat coada Ana Maria Prodan și iubitul ei și mulți joacă cum cântă această individă,2 cum să retrogradeze echipa lui Iohanis?

Nu are nicio treaba Ohannes cu echipa. Pur si simplu e vorba de prezenta Prodancai

mosierul  •  01 Iulie 2020, 06:32
Postat de issconcs pe 01 Iulie 2020, 00:10

petres cu se pare ca e arbitru care trebuie sa duca un meci intr-un sens . cfr a luat campionat cu arbitraje deale lui petrescu tinem minte 1 gol sibiu si petrescu scoate mingea din poarta pe motiv defaul ..neexistent beto lovit de vant ..acum si-a reparat greseala si a dat punctele sibiului inapoi dupa ani ..

...fiecare echipa cu arbitrii ei de casă.....dar voi îi vedeți doar pe unii căci na....așa sunt romanii, IPOCRIȚI

catalin.fcdb  •  01 Iulie 2020, 01:02

hai neaa mircea inapoi ca ai o revansa de luat in fata suporterilor care te vor, vino sa ne salvezi din *** in care ne-au lasat Balanescu,Prunea si Negoita, fix cu aia cu care ai avut divirgente tu !!