Comentarii (17)
sameoldstuff
sameoldstuff  •  02 Octombrie 2021, 21:07
Postat de cloudman pe 02 Octombrie 2021, 20:32

adevarul este ca sigur moralul este ridicat dupa ce in minutul 60 aveati 2-0,om in plus si tot nu ati castigat,pierzand 2 puncte in ultima secunda. sigur bah. ha ha ha.asteptam decizia definitivia privind interdictia de transferuri,deci in iarna ciuciu alti jucatori.

Toată lumea s-a săturat de predicțiile tale care nu se adeveresc niciodată. Dinamo arătă mai bine și pauza este binevenită ptr. a pune echipa la punct. Meciul împotriva UTEi, o echipă bună , arată că Dinamo poate mai mult și nu este o candidată la retrogradare, așa cum o scrii tu de 100 de ori pe zi. Numai ghinionul a făcut ca Dinamo să nu câștige meciul, pentru că zeița Fortuna era obosită după ce s-a străduit să-l norocească pe arbitrul ce a condus la centru meciul FCSB-ului de ieri. :))

outofmymindbrbk
outofmymindbrbk  •  02 Octombrie 2021, 20:17
Postat de valentindragobete pe 02 Octombrie 2021, 20:02

Parca si cu ora de începere a meciului ii obliga la obișnuita cu ora de start din B !

***..dar nu auzi pe nimeni sa se planga

catalin.palcu
catalin.palcu  •  03 Octombrie 2021, 16:17
Postat de Ion-Nelu Nistor pe 03 Octombrie 2021, 14:31

Daca meciul ar mai fi avut 10-15 min, UTA batea 100%.

iar daca erau maxim 4 minute de prelungiri, batea Dinamo ! sau daca Filip degaja mai bine. sau daca Dinamo mai inscria un gol la ocaziile f mari avute. facem teoria chibritului cu daca si cu parca . a fost ce-a fost.

1502241916738818
Ion-Nelu Nistor  •  03 Octombrie 2021, 14:31

calinescu_
calinescu_  •  03 Octombrie 2021, 14:32

Mari schimbari nu are cum sa faca nici Rednic ...!!! Doar ca nu i-a folosit pe Giani Cretu si Giafer , doi baieti care ar fi mai bine sa se lase de sportul asta ...!!! Au distrus Dinamo si au primit prea multe sanse sa poata arata ceva , insa ei nu au demonstrat absolut nimik ...!!!

creeperno115
creeperno115  •  02 Octombrie 2021, 22:41

Ghinionul este ca sunt asa jucatori ca moldoveanu prin primul 11. De ce crezi ca rednic vrea inca un atacant? Ca petarda de moldoveanu sa dispara prin echipa secunda. Fac pariu ca dupa inca 2-3 transferuri, pana la finalul sezonului regulat o sa fim pe locurile 7-8

cloudman
cloudman  •  02 Octombrie 2021, 21:39
Postat de sameoldstuff pe 02 Octombrie 2021, 21:07

ce ghinion bah? voi sunteti o echipa inuman de slaba,de retrogradare. cum sa spui ca dupa ce ati facut 7 puncte in 11 meciuri nu sunteti o candidata pentru retrogradare? auzi le ***,ghinion. ce ghinion cand ala si-a dat cu stangul in dreptul cu poarta goala? auzi la el,ghinion. wtf/

cloudman
cloudman  •  02 Octombrie 2021, 20:32
Postat de dinamo_ever86 pe 02 Octombrie 2021, 20:29

Te inseli...acest meci le arata jucatorilor ca pot, puteau inscrie lejer 5 goluri...doar ghinionul si prostia unora a facut sa scapam victoria...moralul sigur este ridicat dupa meciul asta ! Cu cine jucam ? Ma bazez ca Rednic aduce acum 2 jucatori buni si inca vreo 4-5 in iarna ! Pe langa cei cativa jucatori pe care ne putem baza ..Sorescu, Torje, Iliev, Pinto, Rauta, Ivanovski, Matei, chiar fundasul Popa..sunt sigur ca din ianuarie Dinamo o sa arate cu totul altfel

cloudman

dinamo_ever86
dinamo_ever86  •  02 Octombrie 2021, 20:29
Postat de cloudman pe 02 Octombrie 2021, 20:21

este exact invers. faptul ca sunteti tot pe loc retrogradabgil si cu un meci in plus fatza de celalte si faptul ca ati avut 2-0 in minutul 60,om in plus si tot nu ati castigat este mai dezastruos dpdv psihic decat daca pierdeati cu 5-0. iar redmic ce jucatroi s-a mai aduca,s-au adus zece. si jucatorii enumerati de tine sunt aia u21,deci cu cine sa jucati?