Alte știri din fotbal
Defensiva lui Dinamo, făcută franjuri de UTA! Fostul câine „a mușcat” și apoi nu a mai putut fi oprit de colegi după gol
0
UTA - Dinamo 2-0 » „Câini” în hibernare la Arad! Trupa lui Kopic n-a avut nicio șansă, la prima victorie a lui Mihalcea în fața fostei echipe
40
Prunea s-a pronunțat în direct după ce a văzut la Dinamo: „Cea mai slabă din acest campionat”
0
Ghinion pentru Adrian Mazilu » A părăsit terenul accidentat după mai puțin de 30 de minute
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Sevilla, în etapa #17 din La Liga
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
Vladislav Blănuță și-a atras noi critici dure după ultimul gest: „Nu înțeleg deloc cum a fost posibil un asemenea transfer”
0
Manchester City a zdrobit-o pe West Ham și e lider! Haaland a ajuns la un bilanț COLOSAL
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Curelea e un varf foarte bun. Ratand insa pregatirea de iarna si fiind inca in convalescenta dupa accidentarea din toamna, NU se va putea conta pe el in retur, egal unde va fi. La Stiinta, mai are contract pana in vara lui 2016 cu 10.000 de Euro pe luna! Daca astia de la GSP cred ca Petrolul ar putea sa-i plateasca banii astia, doar ca sa frece banca de rezerve, sint niste naivi. Felix Grigore i-a cerut diminuarea contractului cu 20%, stiind ca nu va putea conta pe el in retur, dar a fost refuzat categoric. Deci VORBE GOALE, ca mai mereu, la GSP... Curelea, Ferfelea ca si Dananae, vor fi maini moarte in retur. Multumim Felix Grigore! Esti cel mai "bun"!
Ce vrei, cluburile trebuie să se orienteze acum, conform deciziilor ligii profesioniste, spre jucători autohtoni. Să sperăm că vor apărea jucători valoroși de la echipele de juniori și copii.
Băi steliștilor, schibați-vă și voi sigla de pe sticlă.
cand gigi multescu a salvat petrolul, ultima etapa a fost cu sportul, la Ploiesti. gigi multescu fusese, inainte de petrolul, antrenorul sp.st. a fost un meci frumos, sp.st. a castigat. curelea si ferfelea au facut un meci f. bun. deja se zvonea ca multescu ii va aduce la petrolul. a veni puriul si l'a inlocuit pe multescu, iar transferal nu s'a mai facut....
Asta e supertransfer?!! Mai oameni buni de la GSP, VA INTREB CU TOT REPECTUL, VOI SUNTETI CU CAPUL??!!!!!!Curelea supertransfer?!!! Ziaristi de cocos!!
daca e sa vedem in trecut, curelea chiar a fost golgheter la sportul studentesc !!!
doua. trei zile in urma, ziceam ca de ramanea multescu, ii aducea pe curelea si ferfelea. pai, mircea ar trebui sa nu se opreasca la unul din cei doi...inseparabili :))
Nu cumva pe Curelea asta Mircea Sandu, recent metamorfozat in impresar, dorea sa-l transfere la Steaua si dupa ce a fost tratat cu "flit" a declarat ca Steaua poate pierde jucatorii ca n-au semnat cu FCSB??? Ma intreb, daca Curelea se transfera la Steaua, Mirciulica Mana Mica mai declara asa ceva, iar pseudojurnalistii astia mai titrau: "Argaseala pregăteşte un supertransfer! - Aduce un golgeter din Liga 1!"???..))) Auzi "Curelea supertransfer, golgeter"...!!! Apropos, a dat vreun gol la olteni??!!..:))
Curelea e golgheter??? hahahahaha, de fapt freaca banca de rezerva a CSU, iar acum ca a venit Bawab nici nu mai spera sa joace. Dar da.... e o alternativa buna pentru Tamuz :P :)))) .... daca planuiesc sa-i depaseasca Botosaniul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.