Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
2
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
0
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Echipa de tradiție din Germania riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Bravo Rednic&Luana! Sa vina falimentul.
Vaaaiiii!!!!
Un puriu si o purie ! Neamul Rednic !
Pai nu ne explica Hagi ca are sute de fotbalisti care pot fi promovati oricand la prima echipa ? Nu ne spunea el cu mandrie ca are nu stiu cati "dobrini" ? Nu se mandrea el cu Academia ? Si acum ? Unde sunt acei copii promitatori ? De ce a ajuns in situatia de accepta conditiile puse de Rednic, care nu prea mai este antrenor ci mai mult samsar de jucatori. In ultimii 5 ani ce performante are Rednic ca antrenor ? Cum de a ajuns Viitorul in aceasta situatie ?
E bine ca Hagi chiar daca e *** in vorbe, macar are creier si si-a dat seama ca cu juniori nu faci nimic in Europa. Sa dat mai in spate si il lasa pe Rednic sa-si puna in aplicare teoremele sale. Iti trebuie jucatori cu experienta ca sa faci ceva mediu acolo ( ex CFR Cluj) iar Puriu e cel mai de succes antrenor in reconstruit echipe, si in a alege jucatori straini eficienti pe sume de 0 lei. La Dinamo lua titlu daca ii lasa nucleu ala in ultimu mandat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand an de an echipa asta minunata cu tinerii astea '' foarte buni'' iau cate 5 an de an in Europa ( un fel de fcsb mai mic) Atunci e timpu sa-l lasi naibi de proiect cu juniorii lui peste, ce performante au facut copii lui Hagi ?? Inafara de cateva victorii la academie u20 ??? A vandut pe vrunu inafara ?? Nici Razvan Marin nu joaca constant in italia , pentru ca in afara campionatele sunt altceva, iar nivelul e peste orice campionat romanesc. Rednic nu vrea sa fie partas la umilintele antitalentatilor juniori romani in Europa.
luana ATAI HIBA LU rednic
Hagi vrea echipa sa aiba rezultate. Jucatorii de la academie nefiind suficienți astfel de jucători au loc in echipa Viitorului. Este totuși un jucator de 26 de ani cu meciuri la echipa națională, nu e un dinozaur de 35 cu 3 meciuri jucate in decursul unui an. Totodată, fiind plimbat pe la mai multe cluburi vine cu experiență cel putin de nivel mediu pentru campionatul României. Nimic greșit în alegerea lui Rednic, părerea mea. Nu poți să crezi că Hagi chiar și-a luat mâna de pe Viitorul, totuși și-a pus averea în joc, sunt sigur că privește din umbră, tot ce mișcă în club și academie.
misto. s-a dus naibii si proiectul lui gica. de acu incolo, in loc de crescut tineri jucatori romani, "viitorul" se va transforma in "trecutul". trecutul dinozaurilor adusi de smecherii astia 2 de prin toate vagaunile lumii asteia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.