Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă, mesaj pentru Dobre înainte de Dinamo - Rapid: „Asta trebuie să facă”
0
Zeljko Kopic, înainte de derby-ul cu Rapid: „Cel mai important moment”
0
Se repetă scenariul din tur? Cine iese campioană și cine merge în cupele europene cu aceleași rezultate
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Al doilea gol în prima repriză
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Poate te i-a cineva si i se face mila de noi ,si te arunca din avion ,ca numai asa scapam de tine.
"O să mă plimb şi eu cu avionul lui Gigi Becali" in vis la penitenciar cancere.......................
Totul merge pe "prietenie" in fotbalul romanesc, nu e nici o problema daca seful arbitrilor este duc su elicopterul de catre un patron de club, este ceva normal :)) ...cea mai penibila conferinat de presa vazuta vreodata....RUSINE "TOVARASUL" SANDU
sfidezi in continuare..astept ziua cand te va sfida pe tine viata..noi,cei multi,se pare ca nu facem nimic... macar galeriile (fara cfr si otelu' galati) ar trebui sa organizeze mitinguri pasnice impotriva frf,poate asa vom atrage atentia la modul serios...ce se intampla acum,nu e serios...praf in ochi,iar!!!
O duba cu aripi ptr. domn. Sandu va rugam !
Sa se plime Sandu si Dragomir cum se plimba si Avram dupa grati
Pentru ca judecatorii sunt corupti, taraganeaza procesul cu transferurile de ani de zile. A vazut cineva vreun interlop, vreun primar, etc. la parnaie? Toti au rau de parnaie si "nu suporta regimul de detentie". Daca ar fi judecatorii asa cum trebuie ar termina cu balamucul din fotbal in 2-3 luni. Daca la Curtea Suprema se ia spaga cu sacu, ce sa mai zici de judecatoriile de sector.
Asta e prost, isi sapa groapa singur? S-a apucat sa faca mishto de DNA, asta inseamna ca ii e frica sa nu toarne Avram ceva.
Bai Sandule, tu crezi ca avionul lui Jiji se numeste Raluca sa zboare toti cu el ? Stii tu despre ce e vorba !
de ce imi cenzurati mesajul, spuneam ca poate sa-si faca un avion din hartie si sa zboare la puscarie!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.