Alte știri din fotbal
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
1
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
2
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
2
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
2
Știri din fotbal internațional
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, ultima întâlnire înainte de Campionatul Mondial » Ce s-a întâmplat
0
Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Da, a comis fapta,a recunoscut și a acoperit prejudiciul.Dar chestia este alta-că s-a brodit să fie arestat chiar în preziua/prezilele depunerii candidaturii de președinte FRF . Să fi fost făcută cu scopul(intenția directă) de a-mi împiedica candidatura și a o favoriza pe cel care și acum este???!!!!
Nu prea contează panseurile unuia ca Mircea Sandu, dar, ceea ce este grav, mulți gândesc ca el. Adică, arde-l pe cel care ciupește câte ceva de prin buzunarele neatenților, dar închide ochii la cei care palmează milioane din banii care le trec prin mână. Pârlitul care a subtilizat 50 de lei e hoț , dar un bătător de minge de care s-au lipit sute de mii de euroi ar trebui iertat și ar trebui să i se ofere o funcție bine remunerată...Ai noștri, ca brazii!
Cum zici Matale, ashea ie. Doar ca sa ma clarific: ti se pare ca *** e tratat ca vreo***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai mai nenica ca nu te inteleg, nu ma mai duce capul ce vrei sa zici mai ales la varsta asta. Deci evaziunea fiscala in valoare de 30 de bulioane a lui Hoeness, cei 2 ani de detentie in regim hotelier, apoi faptul ca odata iesit din inchisoare a fost reales presedinte al lui Bayern si este in continuare adulat si respectat de o Germanie intreaga nu este la fel de grava cu evaziunea de aproape 1 bulion de euro a lui Gica Popescu, pe care a platit-o intregral si pentru care si el si-a ispasit pedeapsa. Diferenta dintre tine si nemti la faza asta cred ca este ca tie ti-au murit toate "caprele".
Nu multi cunosc speta în dosar,dar bagă fraze precum ***i.procurorul de caz i-a spus olteanului să se disocieze de je-gul din pipera.raspunsul lui ???? sunt prietenii mei.epilog Popescu,la vărgată.ro.ce zice *** de Sandu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De acord cu tine. Nu faptul ca Gica Popescu a facut puscarie e strigator la cer, ci faptul ca cei mentionati de tine si multi multi altii au scapat bine mersi, desi au adus niste preciudicii infinit mai mari acestei tari.
Stai linistit ca Mencinicopschi, Dumnezeu sa-l ierte, n-a facut puscarie nevinovat.
Ai si tu problemele tale... Te inteleg. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tataee… iar ai fumat patrunjel? Ce debitezi? InceArca un “dex” - e online..,,
Nu si priceput nimic… citeste si tu o carte, o poezie… ceva… cartea de bucate…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.