Alte știri din fotbal
Markovic a semnat cu Botoșani, dar a picat vizita medicală » Valeriu Iftime: „L-am trimis la București”
0
Derizoriu! » Cât a costat-o pe FCSB primul transfer al verii
0
Pleacă de la Dinamo, după decizia lui Nuno Campos de ieri
0
Cristi Borcea se teme de o ruptură între fani și club la Dinamo: „Sunt lucruri cu care nu te joci”
1
Știri din fotbal internațional
Recordul lui Neymar e în pericol » Marca: „Real Madrid pregătește o ofertă halucinantă pentru Michael Olise!”
0
În plin Mondial, starul echipei a aflat că va fi judecat pentru viol! Prima reacție: „Justiția m-a privit în ochi și mi-a spus: «Dacă nu erai celebru...»
0
Ismael Kone, prima fotografie din spital » Dar nu arată bine
0
Premier League a publicat programul noului sezon » Când se joacă marile derby-uri + modificările importante din calendar
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ionela Ciolan, expert în securitate europeană: „Regiunea Mării Negre rămâne ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
Fix unul ca Gigi este de compătimit! Cum s-a jertfit și cum a ajutat el la nevoie! Și cum vrea armata cea ticăloasă să-i ia jucăria! Mirele, cuplul de coțcari Babiuc- Becali trebuia să stea mulți, mulți ani în pușcărie!
Radoi: 'Pentru mine lucrurile sunt simple. Steaua e cea din Liga 1. Justiția din România s-a pronunțat și a spus că sunt două Steaua. Cea din Liga 4, CSA, și cea din Liga 1, FCSB. Dar eu am jucat acolo, știu ce se întâmpla la începutul anilor 2000, cum în momentul în care venea data salariilor, nu era nimeni din Armată să vină să plătească. Când erau parcele de teren care valorau 3-4 milioane de dolari, nașul le dădea cu 1 milion, doar să achite salariile. El nu vrea să vă spună aceste lucruri, dar a făcut sacrificii să plătească salariile la vremea aceea. Armata, atunci nu era de găsit. În momentul în care vii și spui că e echipa ta, trebuie să o susții și financiar, nu doar prin acte.' Ati bagat ma frustratilor la cap???? Mai ales astia care aveti tarate in cap, adica talpanistii, ca la mimamovisti si *** n-am pretentii!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai adauga valiza, imprumutul cu bani a altor echipe, formarea de echipe satelit gen Buzau, Clinceni, contactarea jucatorilor, antrenorilor care sunt sub contract cu alte formatii. Eu nush cum nimeni nu vede lucrurile astea. In alte campionate erai exclus direct
Stiti prea bine ,am mai discutat despre acesat aspect,faptul ca Becalii e prost (o intareste si ultima actiune cu Narcis) e indubitabil ,dar faptul ca noi (armata )am procedat gresit e un alt lucru indubitabil,de aici au inceput discutiile contradictorii inte unii oameni cu decizie de la Csa .De ex s-a cheltuit 20.000.000 E pentru ce anul trecut?Doar un singur loc 1 ,restul clasari medii si mediocre,nu m-ai vorbim de echipa de fotbal care a ramas tot in liga a 4-a si a mancat cat a mancat 2 mil E,iar Florin a inceput sa-l copieze pe Becalii ,a inceput sa se certe cu Duckadam,cu Dinu ,cu Dumitrescu,cu multi alti mari fotbalisati ,unii direct implicati in fenomen si care au dat cu piciorul in minge ,unii i-au zis :,,De ce nu-ti vezi tu de promovare si procesele tale ,ce te bagi ca musca in lapte in tot felul de clinciuri care fac doar rau?,, si asa am ajuns unde am ajuns,ca in casnicie :,,Un *** so o belea,,
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mirele, nu te pot uita in ce fel dadeai din maini si iti impingei colegi sa iasa de pe teren( Giulesti-bricheta)!!! Ce frica aveai sa nu se razgandeasca caricatura aia de arbitru!!! Totusi am o simpatie ca ai calificat tineretul.
Mirele, nu te face da ras, astea nu-s argumente sa stea in picioare in instanta, astea-s speculatii imobiliare, vinzi ceva in pierdere ca sa iei altceva mult subevaluat in final iesind in castig. Asta ti-o asumi tu, cel care vrei sa pui mana cat mai repede pe un brand CU AJUTORUL ARMATEI, aia se faceau ca n-au bani ca sa-i faciliteze astuia sa o ia, sa arate ca e indreptatit. Nu e un argument suficient pentru a legitima o vanzare legala. E o "combinatiue". Normal era ca toti generalii aia sa faca puscarie impreuna cu Becali si Viorel Paunescu dar cine sa o faca daca Justitia era controlata de Politic, de Viorel Hrebenciuc, prrotectorul lui Becali? Acum s-au prescris, au scapat de dosar penal.
Becali poate ca a avut intentii bune cu Steaua, dar tu cand cumperi ceva verifici ce cumperi. Orice om daca da banii pe un apartment si u verifica ce semneaza risca sa fie inselat si sa ramana fara locuinta. Mie personal nu imi place la Becali, ca nu promoveaza tineri de la propria academie. In 15 ani a promovat un singur jucator ce joaca in liga 1 Lucian Filip, ce mi se pare pentru un "brand" enorm de putin.
*instanta
Asa e Romanu' doar la bani se gandeste. Restul e CAN CAN.Ca a ajuns tara asta in halul actual datorita acestor infractori nimeni nu spune nimic. Becali sa faca apel, pentru ca a pierdut 11 procese consecutive daca considera ca FCSB e Steaua, altfel spune fiecare ce vrea, unul mai habarnist ca altul. Eu nu am facultatea de drept, nu sunt judecator, procuror, etc dar cand o instant da un verdict e negru pe alb
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.