Alte știri din fotbal
Alertă la FRF, după dezvăluirile Gazetei! Sesizare de urgență în scandalul momentului » Președintele riscă doi ani de suspendare!
1
Două achiziții tari la Sepsi! Dioszegi nu mai vrea să retrogradeze
2
Mutare oficializată: Corvinul a transferat de la vicecampioana U Cluj
0
Nuno Campos a ajuns în România » Cine l-a însoțit pe noul antrenor de la Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
„Mister m-a întrebat « Asta e mașina ta? » A doua zi m-au dus la reprezentanța Audi” » Povestea pe care fostul elev al lui Mourinho nu a uitat-o
0
Contract „pe viață” pentru starul lui Chivu! » Salariu de vedetă, la nivelul lui Nicolo Barella și Hakan Calhanoglu
0
Interzise la Mondialul 2026! Ce problemă are FIFA cu tricourile haitienilor
0
FRF a finalizat candidatura pentru finala Europa League: când vine decizia
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
Si eu vreau RINAMO 1948 in playoff, cine stie cand ii mai prindem asa slabi, ciungi, vreau sa facem show cu ei pe teren, sa ne distantam in intalnirile directe, la cum arata RINAMO, prevad ca pe 6 intra in playoff si acolo va si ramane pana la final, bineinteles, dupa ce si-o ia de la noi de 4 ori in playoff. Deci hai cu catelusi schiopi in playoff.
gigi are informatii ca edy & ionita de la astra o sa faca nasoale prin playoff.. rinamo poate juca mai bine rolul de vasal, mai ales la ce foamete e pe acolo..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.