Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Ai fost la 30 de sec . Asta e . Cuj zic astia ai mei . *** happens
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am intrat numai sa-mi prezint condoleantele 8inamovistilor. :))
VASI..LICA..N AI ZIS TU CA TE DESCURCI ?..SI CA PLECI PI JOS LA BUDAPESTA SI CA O SA..? MULTE? PI JOS BAH..CA ITI INOATA CREIERUL IN ..? SLUJITOR DE MARAMU CE ESTI
Ce vrea Miriuta? a ratat obiectivul trecut in contract, pa si la revedere.
Sa nu uitam ca Craiova nea tavalit bine..cu bulan am scos egal. Nedelcearu sa fim seriosi, nu a oferit niciodata siguranta. Era aerian rau. Viitorul ne a dat 4 0. Am pierdut vreo 3,4 meciuri dupa ce am condus. Cu FCSB ai 2..0 si faci niste schimbari total gresite. Putea sa puna un om in marcaj la Budescu si rezolva meciul. Nu ai voie sa ai 2..0 in min 84 si sa fii egalat, mai ales ca miza era play off ul. Il bagi pe Palici cu astra pe terenul ala, cand Palici nu e nici puternic, nici rapid, nici pregatit fizic. Deci a facut multe greseli Miriuta. Avea spirit de dinamovist, dar atat.
Respect Miriuta! Are si el greselile lui, dar a lucrat in conditii grele. Pe langa cele 5 plecari din iarna, i-a plecat singurul titular de drept dintr-o aparare subreda, Nedelcearu. Ar fi trebuit sa se opuna, nu sa dea dreptate mereu conducerii. A avut si ghinion, sa nu uitam de bara lui Nistor cu Craiova, de golul luat de la Steaua la ultima faza, de conditiile meteo de la ultimul meci, de adversarii tari din ultimile etape... Iar ca antrenor, Miriuta a calificat CFR in play-off anul trecut, o echipa aflata in insolventa si penalizata cu 6 puncte!
Pacat! A inceput greu pentru ca preluat o echipa ciuntita dar a reusit sa o faca sa joace decent, cu exceptia ultimului meci de hochei de la Giurgiu.
Lasa ca si cand i ai avut pe toti ai luat bataie acasa de la Chiajna, Timisoara..si alte rezultate proaste. Trebuia sa nu accepti sa vanda sau iti dadeai demisia atunci. Asa dupa esec, toti spun una si alta. Spune la timpul potrivit ce ai de spus , altfel orice spui dupa nu mai are valoare.
Vasile capu sus mergi inainte, nu e vina ta ca negoitz a vandut juma de echipa .... Pai ce performanta mai vrei daca vinzi jumate din titulari si aia de pluton? Oricum ei se zbat in mocirla de ani de zile , anu asta a fost doar cireasa de pe tort!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.